«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У ворожому полоні знаходяться 5 працівників компанії
З початку повномасштабного російського вторгнення загинуло 103 працівники "ДТЕК". Ще 21 вважаються зниклими безвісти. Отримали поранення 262 людини.
Про це в інтерв'ю "Energy Voice" розповіла прессекретарка "ДТЕК" Антоніна Антоша. Ще п'ятеро перебувають у російському полоні. За її словами, більшість працівників загинули на полі бою, захищаючи нашу країну від окупантів. Деякі енергетики приєдналися до Збройних сил України.
"Але деякі з них дійсно загинули під час чергування в ДТЕК. Після звільнення територій Збройні сили України заходять із саперами для виявлення мін. Коли ми отримуємо дозвіл, на місце виїздять бригади з енергетиками. На жаль, інколи не всі міни знаходять, і у квітні у нас стався нещасний випадок. Одна з прихованих мін здетонувала, внаслідок вибуху один із наших співробітників загинув", – сказала Антоша, наголосивши, що це приклад того, як жорстокий напад російського диктатора володимира путіна торкнувся всіх аспектів життя в країні.
Варто додати, що росіяни за останні два місяці здійснили 18 атак по енергетичних підприємствах "ДТЕК". Внаслідок попередніх 24 енергетики отримали поранення, ще троє — загинули. Також були постраждалі серед рятувальників та працівників підрядних організацій.
Через останні ракетні атаки окупантів половина енергетичної інфраструктури України пошкоджена. В країні застосовують планові та екстрені відключення світла. Це впливає на всі сектори економіки та соціального життя. Орієнтовна вартість екстреної підтримки електроенергетики оцінюється в 500 мільйонів доларів. Під час засідання Ради ОЕСР прем'єр-міністр України Денис Шмигаль представив проєкт Плану відновлення України. Він передбачає три етапи, але пріоритетом наразі є етап виживання — швидкого відновлення критичної інфраструктури та енергетичного сектору для проходження зимового періоду. Додатково підтримати нашу країну вирішила Єврокомісія, яка виділить 30 мільйонів євро на LED-лампи для українців.
Нагадаємо, за розповсюдження фото і відео обстрілів в Україні будуть жорстко карати. Крім того, в Україні називають реалістичним сценарій повного блекауту.
Також Інформатор писав, чи планують українці у разі блекауту змінювати місце проживання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.