Головна
Україна
13:09, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Внаслідок чергової атаки росії 5 грудня енергетичне підприємство ДТЕК Енерго відключено від енергосистеми, тривають відновлювальні роботи. Коли підприємство ДТЕК відновить роботу наразі невідомо. Про це компанія повідомила на своєму сайті В повідомленні йдеться , що від обстрілу постраждало енергетичне підприємство ДТЕК Енерго, яке вже неодноразово було атаковане ворожими військами раніше. На щастя обійшлося без жертв. «Внаслідок обстрілу серйозно пошкоджено обладнання та інфраструктуру підприємства, наразі воно повністю відключено від енергосистеми. Зупинка підприємства призвела до обмежень енерго- та теплопостачання в регіоні», - інформує ДТЕК. Після закінчення обстрілів енергетики зможуть розпочати ліквідацію наслідків атаки, відновлення роботи обладнання підприємства та повернення електроенергії та тепла до мешканців регіону. Задля безпеки на об’єктах знаходяться тільки критично необхідні співробітники, інші працюють у віддаленому режимі. Атаки на українську критичну інфраструктуру ДТЕК Енерго продовжує робити все можливе для підтримання надійної роботи української енергосистеми в умовах масованих атак ворога. Компанія синхронізує свої дії з НЕК «Укренерго». Це вже 17 терористична атака росії на енергетичні підприємства ДТЕК Енерго за останні два місяці. Внаслідок попередніх 24 енергетики зазнали поранень, 3 загинули. Також були постраждалі серед рятувальників та працівників підрядних організацій. Раніше ми повідомляли, що українські енергетичні компанії закликали західні країни допомогти з енергетичним обладнанням, яке необхідне для заміни пошкодженого внаслідок масованих терористичних ударів Росії. Про це йдеться в репортажі французького телеканалу TF1, кореспондентка якого побувала на одній із ТЕС ДТЕК після російських атак. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. .

Компанія ДТЕК зупинила роботу одного зі своїх об’єктів. Що трапилося?

Компанія ДТЕК зупинила роботу одного зі своїх об’єктів. Що трапилося?

Читать на русском

Це вже 17 терористична атака на енергетичні підприємства ДТЕК

Читать на русском
Компанія ДТЕК зупинила роботу одного зі своїх об’єктів. Що трапилося?
Співробітники компанії роблять все можливе, щоб повернути Українцям світло

Це вже 17 терористична атака на енергетичні підприємства ДТЕК

Внаслідок чергової атаки росії 5 грудня енергетичне підприємство ДТЕК Енерго відключено від енергосистеми, тривають відновлювальні роботи. Коли підприємство ДТЕК відновить роботу наразі невідомо.

Про це компанія повідомила на своєму сайті

В повідомленні йдеться , що від обстрілу постраждало енергетичне підприємство ДТЕК Енерго, яке вже неодноразово було атаковане ворожими військами раніше. На щастя обійшлося без жертв.

«Внаслідок обстрілу серйозно пошкоджено обладнання та інфраструктуру підприємства, наразі воно повністю відключено від енергосистеми. Зупинка підприємства призвела до обмежень енерго- та теплопостачання в регіоні», - інформує ДТЕК.

Після закінчення обстрілів енергетики зможуть розпочати ліквідацію наслідків атаки, відновлення роботи обладнання підприємства та повернення електроенергії та тепла до мешканців регіону.

Задля безпеки на об’єктах знаходяться тільки критично необхідні співробітники, інші працюють у віддаленому режимі.

Атаки на українську критичну інфраструктуру

ДТЕК Енерго продовжує робити все можливе для підтримання надійної роботи української енергосистеми в умовах масованих атак ворога. Компанія синхронізує свої дії з НЕК «Укренерго».

Це вже 17 терористична атака росії на енергетичні підприємства ДТЕК Енерго за останні два місяці. Внаслідок попередніх 24 енергетики зазнали поранень, 3 загинули. Також були постраждалі серед рятувальників та працівників підрядних організацій.

Раніше ми повідомляли, що українські енергетичні компанії закликали західні країни допомогти з енергетичним обладнанням, яке необхідне для заміни пошкодженого внаслідок масованих терористичних ударів Росії. Про це йдеться в репортажі французького телеканалу TF1, кореспондентка якого побувала на одній із ТЕС ДТЕК після російських атак.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

.ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.