Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Військовозобов'язані, резервісти та призовники можуть вставати на військовий облік дистанційно
Кабмін затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Серед решти оновлень з’явилась можливість подати декларацію і за допомогою «Дії». Це допоможе особі скоротити час і повідомити військкомат про зміну місця проживання дистанційно. Постанова діє від 30 грудня.
Перш за все, військовий облік потрібен для того, щоб:
Для того, щоб особа встала на нього, вона має передати органу реєстрації (центру комплектування) інформацію про місце проживання. Своєю чергою орган інформації передає її через єдину інформаційну систему МВС в Єдиний державний реєстр (призовників, військовозобов’язаних та резервістів). Зазвичай, це відбувається коли людина змінює місце проживання.
Кабмін планує полегшити цей бюрократичний ланцюжок, і особа може одразу подати інформацію про місце проживання через «Дію». Для цього призовник, військовозобов’язаний та резервіст формують декларацію про місце проживання. Як саме це буде відбуватись – поки невідомо: технічний опис сервісу і взаємодії між «Дією» та Єдиним реєстром встановлює Міноборони.
Вона триває в Україні з початку повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року. Термін загальної мобілізації продовжували вже чотири рази, наразі вона діє до 19 лютого 2023 року. Мобілізація передбачає призов військовозобов'язаних на службу до ЗСУ. Це особи, які перебувають у запасі для комплектування армії. Мобілізувати можуть всіх чоловіків віком від 18 до 60 років, які не мають підстав для відтермінування або виключення з обліку. Зазвичай віддають перевагу тим, у кого вже є військовий досвід.
Раніше ми писали про те, що українці матимуть інтернет попри відключення світла. Також читайте пояснення, чи можна ксерити чужий паспорт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.