Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Своєї провини засуджений не визнав
В Білорусі винесли вирок у "справі "Весни". Лауреата Нобелівської премії Алеся Біляцького засудили до 10 років позбавлення волі.
Про це пише місцеве видання Zerkalo.io, - передає Інформатор Україна.
Суд Ленінського району Мінська 3 березня засудив чотирьох представників білоруської правозахисної організації "Вясна" до 7-10 років колонії та великих штрафів.
Зазначається, що під час оголошення вироку руки правозахисників були сковані за спиною кайданками. Серед засуджених правозахисник, лауреата Нобелівської премії миру Алесь Беляцький, якому присудили 10 років колонії.
Разом із Беляцьким судили його колег-правозахисників: Валентина Стефановича засуджено до 9 років колонії, Володимира Лабковича – до 7 років, Дмитра Соловйова заочно засудили до 8 років ув'язнення.
Крім того, засуджені мають сплатити штрафи. Беляцькому присудили штраф у розмірі 185 тис. білоруських рублів (близько 65,5 тис. дол.), троє інших правозахисників мають сплатити по 111 тис. білоруських рублів (близько 40 тис. дол.)
Правозахисників визнали винними у фінансуванні протестів проти Олександра Лукашенка у 2020 році й контрабанді коштів. Провину вони не визнали, заявивши, що їх переслідування має політичний характер.
Алесь Беляцький — керівник білоруського правозахисного центру “Вясна”, політичний в'язень.
У 2011 був засуджений на 4,5 роки тюрми за звинуваченням у начебто несплаті податків з коштів, які були на закордонних рахунках правозахисного центру.
Зараз правозахисник також перебуває у тюрмі після арешту у 2020 році під час масових протестів у Білорусі.
Беляцький став лауреатом Нобелівської премії миру минулого року, коли вже перебував у білоруському СІЗО. Разом із ним лауреатами стали український Центр громадянських свобод і заборонена російською владою організація "Меморіал".
Раніше ми писали, що НАБУ затримало заступника міністра на величезному хабарі. Крім того, заступника міністра Лозинського звільнили з посади за хабар в 400 тисяч доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.