“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Своєї провини засуджений не визнав
В Білорусі винесли вирок у "справі "Весни". Лауреата Нобелівської премії Алеся Біляцького засудили до 10 років позбавлення волі.
Про це пише місцеве видання Zerkalo.io, - передає Інформатор Україна.
Суд Ленінського району Мінська 3 березня засудив чотирьох представників білоруської правозахисної організації "Вясна" до 7-10 років колонії та великих штрафів.
Зазначається, що під час оголошення вироку руки правозахисників були сковані за спиною кайданками. Серед засуджених правозахисник, лауреата Нобелівської премії миру Алесь Беляцький, якому присудили 10 років колонії.
Разом із Беляцьким судили його колег-правозахисників: Валентина Стефановича засуджено до 9 років колонії, Володимира Лабковича – до 7 років, Дмитра Соловйова заочно засудили до 8 років ув'язнення.
Крім того, засуджені мають сплатити штрафи. Беляцькому присудили штраф у розмірі 185 тис. білоруських рублів (близько 65,5 тис. дол.), троє інших правозахисників мають сплатити по 111 тис. білоруських рублів (близько 40 тис. дол.)
Правозахисників визнали винними у фінансуванні протестів проти Олександра Лукашенка у 2020 році й контрабанді коштів. Провину вони не визнали, заявивши, що їх переслідування має політичний характер.
Алесь Беляцький — керівник білоруського правозахисного центру “Вясна”, політичний в'язень.
У 2011 був засуджений на 4,5 роки тюрми за звинуваченням у начебто несплаті податків з коштів, які були на закордонних рахунках правозахисного центру.
Зараз правозахисник також перебуває у тюрмі після арешту у 2020 році під час масових протестів у Білорусі.
Беляцький став лауреатом Нобелівської премії миру минулого року, коли вже перебував у білоруському СІЗО. Разом із ним лауреатами стали український Центр громадянських свобод і заборонена російською владою організація "Меморіал".
Раніше ми писали, що НАБУ затримало заступника міністра на величезному хабарі. Крім того, заступника міністра Лозинського звільнили з посади за хабар в 400 тисяч доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.