В Білорусі досі перебувають військові рф: в ДПСУ пояснили, чи є загроза для України

Читать на русском

На території Білорусі залишається певна кількість російських військових, але загрози для України вони не несуть

Читать на русском
ДПСУ
Наразі ситуація контрольована, кажуть у ДПСУ

На території Білорусі залишається певна кількість російських військових, але загрози для України вони не несуть

На території Білорусі досі перебуває певна кількість російських військових. Проте це обслуговуючий персонал, який займається технікою. Наразі ситуація на українсько-білоруському кордоні контрольована.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. За його словами, наразі загрози зі сторони Білорусі немає.

"Щодо кордону з Білоруссю ситуація не змінюється. Вона залишається контрольованою. По той бік кордону ми не бачимо, щоб росія мала якісь сили для того, щоб становити на цей момент загрозу", - сказав він.

Речник додав, що підрозділи розвідки відстежують ситуацію на території Білорусі, щоб у разі загрози дати відповідь. Також цей напрямок продовжують укріплювати. Йдеться як про інженерні укріплення по лінії кордону, так і фортифікації на прикордонних територіях.

"Нагадаю, що росія свого часу вивела всі свої підрозділи, які проходили там навчання у підготовку, в рамках ротації нових не завела. На території Білорусі залишається певна кількість російських військових, але це більше обслуговуючий персонал, який забезпечує обслуговування техніки", - пояснив Демченко.

Повторний наступ з Білорусі

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що переконаний в тому, що ядро російської армії в Україні вже знищено, але оборонні рубежі на кордоні з Білоруссю не завадять. На думку очільника країни, наступу з Білорусі не очікується, бо росіяни на це не спроможні.

Попри це Україна залишається напоготові та будує фортифікаційні споруди одразу на трьох напрямках: у східних, південних та північних регіонах нашої країни. Ці лінії оборони простягаються на тисячі кілометрів і зможуть бути надійними незалежно від того, які на дворі пора року чи від того, якою зброєю битимуть окупанти.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Початок війни у 2014 році змусив медичних працівників шукати нові методи роботи з травмами, оскільки попередні 70 років мирного часу не підготували їх до таких викликів. Для досвідченого фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної ця проблема стала особливо актуальною, і вона присвятила свою магістерську роботу допомозі військовим. Дізнаймося більше про цю тему з її власного досвіду.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.