Універсіада-2023: збірна України програла Латвії

Доля матчу вирішилась у овертаймі

Збірна України (Фото: ФХУ)

В американському місті Лейк-Плесід продовжується хокейний турнір Універсіади-2023. У своєму другому матчі студентська збірна України зустрічалась зі збірною Латвії. Українці володіли перевагою, але не реалізували купу моментів.

У суботу, 14 січня, у хокейному турнірі Всесвітньої зимової універсіади-2023 студентська збірна України, складена з гравців віком до 25 років, провела поєдинок проти збірної Латвії. Обидві команди невдало розпочали змагання. Українці поступились Канаді 1:6, а Латвія з рахунком 3:8 програла Японії.

Перебіг поєдинку

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Кожна з команд намагалась нав'язати супернику свою манери гри. Краще це вдалось українцям. На 9-й хвилині Кривошапкін відкрив рахунок. Українці продовжували володіти ініціативою і ще не раз загрожували воротам збірної Латвії. Але до перерви рахунок не змінився.

Не використали українці декілька моментів на початку другої двадцятихвилинки. Змарнувала збірна України нагоду збільшити рахунок і при чисельній перевазі 5 на 3. Збірна Латвії могла покарати суперників за таке марнотратство, але на останньому рубежі надійно діяв голкіпер української команди.

Україна продовжувала втрачати гольові нагоди. На 44-й хвилині українці не реалізували вихід сам на сам, а вже у зворотній атаці збірна Латвії рахунок зрівняла. Українські хокеїсти знову почали облогу воріт суперника, але пробити голкіпера не могли. Втім на 55-й хвилині Бородай все ж таки зумів проштовхнути шайбу у ворота. Арбітри зарахували гол лише після ретельного перегляду повтору. Латвія не знітилась і приблизно через 30 секунд знову зрівняла рахунок.

Основний час матчу закінчився з нічийним рахунком. Тож команди продовжили з'ясовувати стосунки у овертаймі. Українці заробили чисельну перевагу, але знову не закинули. А на останній секунді додаткового часу збірна Латвії вирвала перемогу.

• Латвія — Україна 3:2 (0:1; 0:0; 2:1; 1:0).

Збірна України наразі посідає 5-те місці групи А. У півфінал вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку баскетбольного Єврокубку «Літкабеліс» - «Прометей». Також ми повідомляли про результати жеребкування Клубного чемпіонату світу.