Універсіада-2023: збірна України поступилась канадцям

Українські хокеїсти розпочали турнір з поразки

Збірна України (Фото: ФХУ)

В американському місті Лейк-Плесід розпочався хокейний турнір Універсіади-2023. Студентська збірна України у першому матчі групового етапу турніру зустрілась зі збірною Канади. Українці не змогли здолати одного з головних фаворитів змагань.

У четвер, 12 січня, у Лейк-Плесіді (США) розпочалась Всесвітня зимова універсіада-2023. У хокейному турнірі змагань бере участь студентська збірна України, складена з гравців віком до 25 років. Першим суперником українців стала збірна Канади.

Перебіг матчу

Перший період українці провели досить вдало. Вразити ворота одного з головних фаворитів турніру не вдалося, проте збірна України і не пропустила. Канадці відкрили рахунок на 29-й хвилині матчу. Автором першої закинутої шайби став Лавінь. На 32-й хвилині Кітінг подвоїв перевагу збірної Канади.

У третьому періоді Хайлленд та Стратерс зробили рахунок 4:0 на користь канадської збірної. На 53-й хвилині Кривошапкін одну шайбу відіграв. Але невдовзі канадці повернули перевагу у чотири голи, а на 59-й хвилині закинули у ворота збірної України шосту шайбу.

• Україна — Канада 1:6 (0:0; 0:2; 1:4).

Турнірне становище

Збірна України опинилась на шостому місці групи А. У півфінал вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.