«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Ця пісня - черговий спосіб підтримати наших людей та нагадати, що випробування, через які ми проходимо щодня, не лише залишаються болісним досвідом, а й загартовують, роблячи нас сильнішими.
У Північній та Південній півкулі відрізняються не лише пори року, а й зірки та сузір'я, а також напрямок їхнього руху
Українські полярники на станції "Академік Вернадський" спостерігали зоряне небо. Це буває вкрай рідко, адже небо зазвичай затягнуто хмарами.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Зазначається, що побачити чисте зоряне небо над станцією можна не так уже й часто: зазвичай тут все затягнуто хмарами.
"Це така унікальна краса, що ми вирішили неодмінно поділитися нею з вами", - говорять полярники.
За їх словами, у Північній та Південній півкулі відрізняються не лише пори року, а й зірки та сузір'я, а також напрямок їхнього руху. З 88 сузір'їв більшість знаходиться саме у Південній півкулі – 45. Ще 28 – у Північній, а 15 розташовані в районі екватора, тому їх помітно з обох півкуль (проте інколи в різний час).
"У Північній півкулі головним орієнтиром є Полярна зірка (сузір'я Малої Ведмедиці). Вона завжди вказує на Північ, адже розміщена майже над Північним полюсом. Як "вказівник" на Полярну зірку зазвичай використовують сузір'я Великої Ведмедиці – найбільше в Північній півкулі", - розповдоють полярники.
Нагадаємо, полярники станції "Академік Вернадський" для вивчення іоносфери встановили спеціальні антени. Крім того, криголам «Ноосфера» здійснив перший рейс до Антарктиди.
Також Інформатор писав, для чого полярники станції "Академік Вернадський" їздять на сусідні острови.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.