"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Нещодавно вони відвідали станцію, яка знаходиться на осторові Пітерман
Українські полярники доглядають не тільки за нашою станцією "Академік Вернадський", а й за невеликими будівлями на сусідніх островах, що належать іншим країнам.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Приміром, на острові Вінтер вони пильнують хатинку-музей "Ворді Хаус", що є зразком ранньої британської наукової бази та має велике історичне значення. А на острові Пітерман слідкують за аргентинською станцією — це не тільки літня дослідницька база, а насамперед аварійна база – тобто місце, де можуть знайти прихисток люди, що опинилися в біді. Тому там необхідно час від часу оновлювати провізію, медикаменти та предмети першої необхідності. Це днями якраз і зробили зимівники 27-ї експедиції УАЕ.
"Зараз, взимку, на Пітермані нікого немає. Коли ми приїхали на острів, то тільки кілька пінгвінів, морський котик та тюлень Ведделла займалися своїми справами на підступах до невеликої будівлі з написом "Armada Argentina". Одна частина команди відкопала заметений вхід та оновила запас провіанту на цій затишній станції. На стіні можна було побачити дошку з вітаннями мовами різних країн, очевидно, від фахівців та науковців, яким довелось тут попрацювати”, – розповів лікар Василь Матковський.
Інша частина команди в складі двох біологів у цей час відібрала необхідні проби, а також перевірила роботу камер фотофіксації. З їхньою допомогою вчені з різних країн вивчають стан екосистеми Південного океану, зокрема моніторять запаси криля через відслідковування популяцій пінгвінів. Оскільки зараз в Антарктиді зима і світловий день дуже короткий, то полярники швидко впоралися зі своїми завданнями та повернулися на станцію "Вернадский". Біолог Сергій Глотов зробив фото з цієї поїздки.
Нагадаємо, полярники станції "Академік Вернадський" для вивчення іоносфери встановили спеціальні антени. Крім того, криголам «Ноосфера» здійснив перший рейс до Антарктиди.
Також Інформатор писав, що в Антарктиді встановили новий температурний рекорд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.