У заході візьмуть участь Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство закордонних справ
На початку наступного місяця, 7-8 лютого 2024 року, у Києві відбудеться Міжнародний форум з кібербезпеки. Головною темою конференції стане "Стійкість під час кібервійни". Серед ключових спікерів - міністр оборони України Рустем Умєров, віцепрем'єр-міністр із інновацій Михайло Федоров, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, а також представники США та НАТО.
Про анонс Міжнародного форуму з кібербезпеки у Києві пише Міністерство оборони України. Учасники обіцяють обговорити нагальні загрози у кіберпросторі.
Повідомляється, що під час заходу експерти зосередяться на розробці стратегій підвищення рівня кібербезпеки, як на національному, так і на міжнародному рівнях. Окремо проговорять співпрацю між державою, бізнесом та громадськими організаціями для досягнення глобальної стійкості.
Форум має на меті використати український досвід у кібервійні для розвитку захисних стратегій у всьому демократичному світі. Окрема увага приділятиметься інноваціям та передовим технологіям, які можуть сприяти перемозі України.
Організаторами форуму виступили Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України та Фонд цивільних досліджень та розвитку США. У заході візьмуть участь Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство закордонних справ. Технологічними партнерами стануть Cyber Unit Technologies та ГО «Інститут дослідження кібервійни».
Інформатор писав, що журналістське розслідування виявило ще один скандальний контракт Міністерства оборони України. Його уклали з хорватською фірмою WDG promet, яка має зв'язки з росією. Але співпраця провалилась - мільйони з державного бюджету викинули на вітер.
Компанія зобов'язалася продати Міністерству оборони 100 тисяч мінометних мін за $37,6 млн. Окремо у WDG був прямий контракт на постачання Міністерству оборони 30 000 танкових пострілів.
WDG promet отримала від України 14,5 млн євро на рахунок у чеській кредитній спілці PDZ. Як з'ясували журналісти, 5,5 млн євро з цієї суми витратили на купівлю заводу Vitezit в місті Витез в Боснії та Герцеговині. Завод не функціонує вже близько 30 років, фактично це - руїни. Майно заводу виставили на продаж через банкрутство, чим скористалися спритники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.