"Укрзалізниця" блокує облікові записи у додатку: чиї акаунти під загрозою

Для уникнення спроб перепродажу квитків УЗ змінює процеси їх придбання

Мобільний додаток "Укрзалізниці"
Мобільний додаток "Укрзалізниці" є найпопулярнішим каналом для продажу квитків

Укрзалізниця блокує у своїх системах "перекупщиків", які масовано скуповують квитки для перепродажу. Під загрозою облікові записи тих користувачів, які купують квитки для 10 та більше осіб протягом тижня. 

У пресцентрі пояснили, що мобільний додаток "Укрзалізниці" має понад мільйон активних користувачів і 98% з них купують не більше 5 квитків на тиждень. Але є окремі користувачі, котрі здійснюють масові замовлення, іноді на 500+ квитків. 

При цьому, замовлення здійснюються постійно на різних пасажирів. Для уникнення спроб перепродажу квитків (а оголошення про таке можна знаходити на різноманітних онлайн-платформах) УЗ змінює процеси, щоб спростити купівлю квитків добросовісним клієнтам та перешкодити діяльності “квиткових спекулянтів”.

Які акаунти може бути заблоковано

Згідно з повідомленням УЗ, це можуть бути акаунти користувачів, що постійно оформлюють квитки не для себе, а на різних пасажирів (на 10 та більше протягом тижня).

"Нагадаємо, згідно Правил перевезення пасажирів, якщо є потреба оформити групу у 10+ осіб – такі поїздки оформлюються як групові замовлення", - зауважають в УЗ.

Крім цього, підставою для блокування може стати також аномальна активність по поверненням квитків і купівлі на інші прізвища тих же місць (це – тактика "перекупщиків", які вибирають місця, як тільки поступають до продажу, а потім підшуковують покупців).

Що робити, якщо мене заблоковано

Оформлювати групове замовлення за правилом та використовувати застосунок для власних подорожей з родиною та друзями. Якщо все ж таки виникла якась помилка – дзвоніть на номер: 0 800 503 111, оперативно розберемося.

Також в пресцентрі УЗ нагадали, що вони створили ресурс для придбання групових квитків.

"Укрзалізниця" оновила застосунок

"Укрзалізниця" оновила свій застосунок і відтепер українці під час подорожі зможуть обирати кращі варіанти пересадок, а також змінювати своє місце прямо в дорозі.

Як повідомляє перевізник, на пересадку між поїздами даватимуть щонайменше 20 хвилин, щоб пасажири мали час зорієнтуватись на станції.

Максимальний час у дорозі дорівнюватиме 36 годин. А пересадки, які вимагатимуть більшого часу в дорозі, не пропонуватимуться пасажирам. В УЗ пояснили, що при виборі цієї опції пересадки, пасажир купує два квитки на різні частини маршруту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube