У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
На сьогодні чистий прибуток "Укрнафти" перевищив 20 млрд грн
За перший рік роботи під управлінням держави "Укрнафта" отримає 95 млрд грн доходу. Це вдвічі перевищить середньорічний показник за останнє десятиліття. Як наслідок - компанія перерахує до держбюджету в 5 разів більше коштів, ніж протягом 2012-2021 років.
Про це повідомив гендиректор "Укрнафти" Сергій Корецький. За його словами, чистий прибуток за перше півріччя 2023 склав 14,1 млрд грн. На сьогодні чистий прибуток перевищив 20 млрд грн.
"Це - чистий прибуток від господарської діяльності, результат після сплати всіх податків, зокрема, податку на прибуток. Без жодних змін облікової політики. І це набагато більше, ніж за попередні роки. Плануємо, що дохід компанії за 2023 рік буде на рівні 95 млрд грн", - заявив Корецький.
Гендиректор "Укрнафти" також повідомив, що план податкових платежів за весь 2023 рік - 27 млрд грн, в тому числі - близько 5 млрд грн податку на прибуток. За останні 10 років було сплачено 12 млрд грн податку на прибуток.
"Відповідно, тільки за 2023-й компанія перерахує до держбюджету в 5 разів більше коштів, ніж було в середньому протягом 2012-2021 років", - пояснив Корецький.
Окрім того, держава отримає від "Укрнафти" не менше 6 млрд грн дивідендів, що є рекордом за останні 10 років. Щодо видобутку нафти, то компанія заявила, що збільшити його на 6% у 2023 році порівняно з 2022 не вдасться, проте приріст таки буде. Видобуток газу, навпаки, перевищить планові показники.
"План щодо нових свердловин без змін - 9 у 2023 році, 30 - у 2024. Для прикладу: протягом останніх років бурили по 1-2 свердловини на рік", - повідомив гендиректор.
Корецький також розповів про ряд змін в діяльності компанії. Зокрема, "Укрнафта" почала робити 3D сейсмічні дослідження, створювати власний парк бензовозів, використовувати ліцензію постачальника електроенергії, зменшувати проблемну дебіторську заборгованість та збільшувати продажі в мережі АЗС.
"Укрнафта" під контроль Міністерства оборони України перейшла на початку листопада 2022 року. Разом з цією компанією під управління держави передали "Укртатнафту", "АвтоКрАЗ", "Мотор Січ" та "Запоріжтрансформатор". Після цього "Укрнафту" та "Укртатнафту" очолив Сергій Корецький - колишній генеральний директор мережі заправок WOG, він став єдиним директором компанії.
До слова, раніше "Укрнафта" та "Укртатнафта" були частиною групи Приват, яка належить Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову Рішення про відчуження ухвалили на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача. Як тоді повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов, вилучені активи набули статусу військового майна, після завершення дії воєнного стану активи можуть бути повернені власникам або буде відшкодовано їхню вартість.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.