Український плавець завоював перше "срібло" для України на Олімпіаді в Токіо

До цього українські спортсмени завоювали 5 бронзових нагород

Український плавець Михайло Романчук зміг завоювати срібну медаль у фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем на Олімпіаді в Токіо. Це перше "срібло" для України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на трансляцію Олімпійських ігор.

У фіналі запливу взяли участь двоє українських плавців - Михайло Романчук та Сергій Фролов.

"Золото" виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль завоював Михайло Романчук.

"Бронза" дісталася Флоріану Веллброку з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук - 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував восьмим.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіади-2020. До цього українські спортсмени завоювали 5 бронзових нагород.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, про перемогу Еліни Світоліної в матчі за «бронзу» олімпійського тенісного турніру, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 31 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.