"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Броньована і дорога САУ Флокс, яку вихваляли у Кремлі, прожила на фронті лише кілька днів
У Херсонській області українським військовим вдалося знищити самохідну артилерійську установку Флокс за допомогою FPV-дрона. Ці нові системи поступили на озброєння армії рф лише кілька днів тому. Але маленький легкий безпілотник чітко впорався із завданням.
Кадри прильоту дрона по САУ Флокс опублікував журналіст Юрій Бутусов у своєму Telegram-каналі у п'ятницю, 6 жовттня. Біля якого населеного пункту відбуваються події, він не уточнив.
"Цікаво, що ця САУ надійшла на озброєння армії РФ буквально днями. Іось одразу була уражена нашими бійцями", - написав Бутусов.
Він також пояснив, що ця САУ може одночасно використовуватись як самохідний міномет, так і артилерійська установка. Вона змонтована на шасі броньованої вантажівки високої прохідності Урал-4320 з колісною формулою 6×6.
Зазначимо, що розхвалену САУ Флокс росіяни вперше показали на міжнародному військово-технічному форумі "Армія-2016". А на початку жовтня 2023 року державна корпорація "Ростех" передала до військ рф першу партію цих 20-міліметрових самохідних артилерійських систем. Росіяни хваляться, що система має потужну систему захисту і майже непробивну броню. Але український дрон, схоже, цього не знав.
Натомість перевагою сучасних FPV-дронів є уже висока швидкість польотів. Завдяки малій вазі та хорошим моторам, вони можуть розвивати в середньому від 100 км/год., а на спеціально підготовлених дронах навіть поставили рекорд - 379 км/год. Безпілотником керує оператор, переважно у спеціальних окулярах з екранами. Це дає можливість контролювати його та коригувати ціль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.