Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Броньована і дорога САУ Флокс, яку вихваляли у Кремлі, прожила на фронті лише кілька днів
У Херсонській області українським військовим вдалося знищити самохідну артилерійську установку Флокс за допомогою FPV-дрона. Ці нові системи поступили на озброєння армії рф лише кілька днів тому. Але маленький легкий безпілотник чітко впорався із завданням.
Кадри прильоту дрона по САУ Флокс опублікував журналіст Юрій Бутусов у своєму Telegram-каналі у п'ятницю, 6 жовттня. Біля якого населеного пункту відбуваються події, він не уточнив.
"Цікаво, що ця САУ надійшла на озброєння армії РФ буквально днями. Іось одразу була уражена нашими бійцями", - написав Бутусов.
Він також пояснив, що ця САУ може одночасно використовуватись як самохідний міномет, так і артилерійська установка. Вона змонтована на шасі броньованої вантажівки високої прохідності Урал-4320 з колісною формулою 6×6.
Зазначимо, що розхвалену САУ Флокс росіяни вперше показали на міжнародному військово-технічному форумі "Армія-2016". А на початку жовтня 2023 року державна корпорація "Ростех" передала до військ рф першу партію цих 20-міліметрових самохідних артилерійських систем. Росіяни хваляться, що система має потужну систему захисту і майже непробивну броню. Але український дрон, схоже, цього не знав.
Натомість перевагою сучасних FPV-дронів є уже висока швидкість польотів. Завдяки малій вазі та хорошим моторам, вони можуть розвивати в середньому від 100 км/год., а на спеціально підготовлених дронах навіть поставили рекорд - 379 км/год. Безпілотником керує оператор, переважно у спеціальних окулярах з екранами. Це дає можливість контролювати його та коригувати ціль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.