Український бізнес може приєднатися до “єВідновлення”: як це зробити

Статус відповідної заяви можна відстежувати у реальному часі

єВідновлення
Як бізнесу доєднатися до єВідновлення. Фото: diia.gov.ua

Український бізнес також може доєднатися до державної програми “єВідновлення”. Йдеться саме про підприємства, яка займаються продажем будівельних матеріалів або надають послуги з ремонту житла.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у Facebook. Зробити це можна через державний портал “Дія”.

Доєднатися до програми можуть бізнеси, що працюють за такими МСС-кодами продавця:

  • 1520: генеральні підрядники - житлове і торгове будівництво;
  • 5211: магазини будівельних матеріалів та пиломатеріалів;
  • 5231: магазини скла, фарби та шпалер.

Щоб взяти участь, необхідно заповнити відповідну заявку. Це робиться на порталі “Дія” за наступним алгоритмом:

  • відкриваєте розділ "Послуги";
  • переходите на вкладку "Підприємництво";
  • обираєте "Приєднатись до "єВідновлення" як бізнес".

Статус своєї заяви можна відстежувати у власному кабінеті на сайті в реальному часі. Коли бізнес доєднають, заявник отримає повідомлення на електронну пошту.

єВідновлення

В Дії стартували перші виплати за програмою єВідновлення. Уряд виділив на програму ремонту житла, яке було пошкоджено, 4,4 млрд грн. Для розгляду заяв має бути створено 700 комісій, проте їх поки що 444. 

Отримати виплати можливо тільки після отримання висновку спеціальної комісії. За даними міністерства розвитку громад, станом на 8 червня 2023 року в Україні створено 444 комісії. Хоча за словами Шмигаля їх має бути 700.

Щоб отримати компенсацію потрібно подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно в “Дії”. Наступним кроком слід відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників: Монобанк, ПриватБанк, Ізібанк, А-Банк, ПУМБ, Сенсбанк або Спортбанк. Після цього слід подати заяву на компенсацію в “Дії”. Більш про процедуру отримання компенсації можна дізнатися за посиланням

Інформатор писав, як подати заяву на компенсацію за пошкоджене житло, якщо “Дія” не бачить нерухомості.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube