Відомо, що акції розпочнуться у четвер та торкнуться трьох КПП
Українські перевізники вирішили провести свою акцію протесту на кордоні з Польщею. Мітинг розпочнеться у вівторок, 20 лютого, одразу на трьох пунктах пропуску. Йдеться про КПП "Рава-Руська", "Краківець" та "Шегині".
Зазначається, що таким чином водії відповідатимуть на дії польських страйкарів. Про це розповів голова ГО "Міжнародні автомобільні перевізники України" (МАПУ) Володимир Михалевич, передає "Укрінформ".
Зазначається, що акція буде мирною. Адже не поляками єдиними: українські перевізники також втомилися від ситуації та хочуть висловити свій протест проти того безладу, який коїться на кордонах.
В МАПУ нагадують також, що польські протести призводять до важких економічних втрат, причому взаємних. Страждає міжнародна автомобільна галузь, експортери та імпортери з України та Польщі тощо.
"Врешті (протест поляків - ред.) підриває обороноздатність України в умовах воєнного стану", - сказав Володимир Михалевич.
За його словами, ситуацію з блокуванням досі не вдається врегулювати на рівні міністерств, урядів та президентів України й Польщі. Політики не можуть домовитися між собою, тому українські перевізники вимушені вдаватися до таких дій.
Він зазначив, що мирна акція розпочнеться 20 лютого о 12:00, одночасно біля трьох міжнародних автомобільних міжнародних пунктів пропуску: "Рава-Руська", "Краківець" та "Шегині". Також голова МАПУ додав, що його організація "забезпечуватиме контроль та порядок проїзду через перелічені пункти пропуску, не дозволяючи об’їзд польськими вантажівками загальної черги вантажівок".
Акція українців триватиме цілодобово аж до 15 березня. Вона може закінчитися й раніше: якщо поляки припинять власну блокаду.
Нагадаємо, з 9 лютого фермери в Польщі розпочали чергову акцію протесту. Вона триватиме місяць, як заявляють страйкарі. Наразі державний кордон між Києвом та Варшавою фактично паралізований.
Поляки вважають, що українська продукція (навіть її транзит) шкодять місцевому виробнику та національному ринку. Тож вимагають від уряду повністю заборонити це, а поки що фактично роблять це самі, не пропускаючи вантажівки.
Причому, наприклад, зерна з рф йде через Польщу також дуже багато, та це поляків чомусь абсолютно не бентежить. Станом на зараз блокада продовжується, відносини між державами псуються, а Україна втрачає життєво необхідні для економіки гроші. Причому польська сторона подекуди блокує навіть проїзд фур з військовою допомогою для ЗСУ.
Нагадаємо також: чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Войченко і Дульський", розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.