“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Росіянам залишили повідомлення, в якому сказали чекати справедливої відплати
В ніч на 7 серпня хакери зламали сайт Московського міського бюро технічної інвентаризації (МосгорБТІ). Ця установа збирає дані про власників нерухомості в Москві та Московській області. Відповідальність за кібератаку взяли на себе українські хакери, які передали всі отримані дані Україні.
Як пише видання "Важливі історії", після атаки на сайті МосгорБТІ з'явилося повідомлення, що всі дані про місця перебування та власність російських політиків, військових та співробітників спецслужб передано Силам оборони України. Сам сайт перестав працювати.
"Ми знаємо всіх! Ми знаємо все! Вороги будуть знайдені та знищені. Бійтеся справедливої відплати", - йдеться у повідомленні від хакерів.
Хакери у своїй заяві дали посилання на канали "sudo rm -RF" - у їхньому твіттері сказано, що вони айтішники, які працюють для миру в Україні. Те, що кібератака - їхніх рук діло, вони підтвердили. Раніше цей обліковий запис згадувався у зв'язку з найбільшою кібератакою на Rutube у травні 2022 року, тоді відеосервіс не працював дві доби.
На початку травня стало відомо, що невідомий хакер отримав доступ до майже тисячі гаманців з криптовалютами, які належали російським спецслужбам, зокрема, ФСБ, ГРУ та СЗР. Експерти вважають, що він знищив частину крадених біткоїнів, а іншу перерахував українським волонтерам. Хакер зміг знайти 986 гаманців Управління зовнішньої військової розвідки (ГРУ), Служби зовнішньої розвідки (СЗР) та Федеральної служби безпеки (ФСБ). Ці гаманці використовували для оплати хакерських послуг на замовлення росії.
Перші злами цифрових гаманців були за кілька тижнів до вторгнення рф в Україну у лютому 2022 року. Тоді хакер просто знищував вкрадені кошти в гаманцях російських спецслужб. Криптоаналітики припускають, що він знищив біткоїнів на суму близько 300 тисяч доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.