Головна
Україна
16:08, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

Владі окупованого міста знадобився легковий автомобіль. Проте користуватися ним чиновики з Маріуполя будуть на підконтрольній Україні території. Закупку проведе КП "Маріупольтепломережа". Ми розкажемо, який автомобіль придбають та навіщо він може знадобитися. Тендер на закупівлю автомобіля Volkswagen Passat був оголошений 23 серпня у системі ProZorro. В ході торгів, вірогідно, вартість автомобіля може зменшитися. Автівку мають привезти до 15 вересня. Але доставлять її не у Маріуполь, а у Запоріжжя. Згідно з оголошенням, це має бути білий Volkswagen Passat 2021 чи 2022 року виробництва з дизельним двигуном об’ємом щонайменше 1,96 літрів. При цьому це може бути вже вживаний автомобіль з пробігом до 2 тисяч кілометрів. Гарантію продавець має дати на автомобіль на 3 роки або на 100 тисяч кілометрів. Volkswagen Passat 2021 року За словами мера міста Вадима Бойченка, у цьому році через окупацію у Маріуполі не буде опалювального сезону. Для чого тепловикам Маріуполя зараз в іншому місті знадобився пасажирський автомобіль – зрозуміти важко. Втім, майже всю комунальну техніку у Маріуполі було втрачено внаслідок бойових дій та подальшого переходу міста під контроль проросійських бойовиків. Вірогідно, це техніка на майбутнє, але наразі її зможе використовувати керівництво комунального підприємства «Маріупольтепломережа» для власних цілей. Або маріупольські тепловики відчувають, що їхнє місто буде звільнено українськими військовими у найближчі місяці. Можливо, хочуть віддати автівку військовим або нацгвардійцям?  До війни річні обороти КП "Маріупольтепломережа" складали близько 900 млн грн на рік. Фактично на рахунках комунального підприємства залишилися кошти платників податків - мешканців Маріуполя, а тепер ці кошти використовують. Втім, на 1,8 млн грн краще було б щось придбати для переселенців з Маріуполя та для діяльності волонтерських центрів «Я – Маріуполь» у різних містах.  Попри скандал у соціальних мережах, міська рада Маріуполя та її КП поки ніяк не коментувала необхідність закупівлі «Фольксвагену». Після свого переїзду з окупованого міста комунальне підприємство навіть встигло змінити директора – 16 червня 2022 року замість Антона Максимовича керівником став Костянтин Пісмарьов. До цього він був директором департаменту з питань управління  енергетичними підприємствами міськради Маріуполя. Нагадаємо, бої за Маріуполь тривали з 24 лютого до 20 травня. Офіційна українська влада евакуювалася. Мер Маріуполя Вадим Бойченка залишив місто 26 лютого 2022 року та вже не зміг туди повернутися. Чим відомий самопроголошений (призначений росіянами) «мер» та екс-депутат міської ради Маріуполя Костянтин Іващенко – читайте тут. Дмитро Чернишов

Українська влада Маріуполя придбає автівку майже за 2 мільйони: для кого і навіщо

Читать на русском

Розповідаємо, що це за автомобіль та навіщо він може знадобитися

Читать на русском
Українська влада Маріуполя придбає автівку майже за 2 мільйони: для кого і навіщо

Розповідаємо, що це за автомобіль та навіщо він може знадобитися

Владі окупованого міста знадобився легковий автомобіль. Проте користуватися ним чиновики з Маріуполя будуть на підконтрольній Україні території. Закупку проведе КП "Маріупольтепломережа". Ми розкажемо, який автомобіль придбають та навіщо він може знадобитися.

Тендер на закупівлю автомобіля Volkswagen Passat був оголошений 23 серпня у системі ProZorro. В ході торгів, вірогідно, вартість автомобіля може зменшитися. Автівку мають привезти до 15 вересня. Але доставлять її не у Маріуполь, а у Запоріжжя.

Згідно з оголошенням, це має бути білий Volkswagen Passat 2021 чи 2022 року виробництва з дизельним двигуном об’ємом щонайменше 1,96 літрів. При цьому це може бути вже вживаний автомобіль з пробігом до 2 тисяч кілометрів. Гарантію продавець має дати на автомобіль на 3 роки або на 100 тисяч кілометрів.

Volkswagen Passat 2021 року
Volkswagen Passat 2021 року

За словами мера міста Вадима Бойченка, у цьому році через окупацію у Маріуполі не буде опалювального сезону.

Для чого тепловикам Маріуполя зараз в іншому місті знадобився пасажирський автомобіль – зрозуміти важко. Втім, майже всю комунальну техніку у Маріуполі було втрачено внаслідок бойових дій та подальшого переходу міста під контроль проросійських бойовиків.

Вірогідно, це техніка на майбутнє, але наразі її зможе використовувати керівництво комунального підприємства «Маріупольтепломережа» для власних цілей. Або маріупольські тепловики відчувають, що їхнє місто буде звільнено українськими військовими у найближчі місяці. Можливо, хочуть віддати автівку військовим або нацгвардійцям? 

До війни річні обороти КП "Маріупольтепломережа" складали близько 900 млн грн на рік. Фактично на рахунках комунального підприємства залишилися кошти платників податків - мешканців Маріуполя, а тепер ці кошти використовують. Втім, на 1,8 млн грн краще було б щось придбати для переселенців з Маріуполя та для діяльності волонтерських центрів «Я – Маріуполь» у різних містах. 

Попри скандал у соціальних мережах, міська рада Маріуполя та її КП поки ніяк не коментувала необхідність закупівлі «Фольксвагену».

Після свого переїзду з окупованого міста комунальне підприємство навіть встигло змінити директора – 16 червня 2022 року замість Антона Максимовича керівником став Костянтин Пісмарьов. До цього він був директором департаменту з питань управління  енергетичними підприємствами міськради Маріуполя.

Нагадаємо, бої за Маріуполь тривали з 24 лютого до 20 травня. Офіційна українська влада евакуювалася. Мер Маріуполя Вадим Бойченка залишив місто 26 лютого 2022 року та вже не зміг туди повернутися.

Чим відомий самопроголошений (призначений росіянами) «мер» та екс-депутат міської ради Маріуполя Костянтин Іващенко – читайте тут.

Дмитро Чернишов

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.