Українська Прем’єр-ліга: «Зоря» впевнено перемогла ФК «Львів»

«Зоря» закріпилась на третьому місці

Гравці «Зорі» святкують перемогу (Фото: ФК «Зоря»)

В УПЛ розпочалась ігрова програма сімнадцятого туру. «Зоря» на стадіоні «Динамо» у Києві приймала ФК «Львів». Гості пручались як могли, але клас «Зорі» дався взнаки.

У суботу, 11 березня, в УПЛ пройшов поєдинок 17-го туру  «Зоря» - ФК «Львів». «Зоря» йшла на третьому місці, «Львів» перебував на останній сходинці турнірної таблиці.

Зоря: Сапутін, Снурніцин, Батагов, Імереков, Бутко, Булеца, Бражко, Мишньов, Хлань, Герреро, Русин.
Запасні: Кучерук, Жилкін, Гулько, Хахльов, Бурда, Антюх, Дришлюк, Чурко, Погорілий, Нагнойний, Мороховець, Почапський.

Львів: Рибка, Траоре, Никитюк, Ґабріель, Кузик, Алібеков, Грисьо, Антоніо, Бєляєв, Свржняк, Ессеола.
Запасні: Юрчук, Ольховий, Сасовський, Ґільєрме, Вовкун, Бугай, Богунов, Дитятьєв, Мильченко, Муріло.

Перебіг матчу

«Зоря» захопила ініціативу і почала проводити позиційні атаки. «Львів» відійшов на свою половину поля та вичікував на можливість провести контратаку. Перші небезпечні моменти створили саме гості. На 12-й хвилині Грисьо пробив поруч зі стійкою, а через чотири хвилини удар Ессеоли у верхній кут парирував Сапутін. «Зоря» відповіла на 23-й хвилині. Після подачі Бутка з правого флангу Герреро ударом головою трохи не влучив у правий кут воріт «Львова».  На 34-й хвилині «Зоря» провела швидку атаку. Герреро прострілив з правого флангу, а Русин спрямував м’яч під поперечину. Гравці «Львова» почали частіше фолити. Жовті картки отримали Никитюк та Алібеков.

На 48-й хвилині Рибка вчасно вийшов з воріт і вибив м’яч з під ніг Герреро. Через шість хвилин «Зоря» збільшила свою перевагу. Після розіграшу штрафного на правому фланзі Бутко навісив на дальню штангу, а Імереков головою пробив у ближній кут. У середині другого тайму тренери почали проводити заміни. Темпи гри впав, та і рахунок на табло не змушував «Зорю» нестись вперед. Проте на 70-й хвилині рахунок став 3:0. Герреро з лівого флангу вирізав передачу у центр штрафного майданчика. Булеца поклав корпус і влучно пробив у лівий кут. «Львів» не здався і на 87-й хвилині зменшила різницю в рахунку. Бугай ударом головою відправив м’яч у правий верхній кут.

• Зоря — Львів 3:1 (Русин, 34, Імереков, 54, Булеца, 70 – Бугай, 87).

«Зоря» збільшила відрив від «Динамо» до чотирьох очок. ФК «Львів» поки залишається на останньому місці турнірної таблиці УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

У минулому турі УПЛ «Зоря» з рахунком 3:2 перемогла «Ворсклу. ФК «Львів» на своєму полі обіграв «Минай».

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Феєнорд». Також ми повідомляли про результати матчів Ліги Європи та Ліги конференцій УЄФА.