«Манчестер Юнайтед» розгромив «Бетіс»: результати матчів Ліги Європи

Манкуніанці практично забезпечили собі вихід у чвертьфінал

«Манчестер Юнайтед» забиває у ворота «Бетіса» (Фото: УЄФА)

На європейських футбольних полях пройшли перші матчі стадії 1/8 фіналу Ліги Європи. «Арсенал» везе із Португалії результативну нічию. «Феєнорд» на останніх хвилинах врятувався від поразки у матчі з «Шахтарем».

У четвер, 9 березня, у Лізі Європи пройшли перші поєдинки 1/8 фіналу. Команди потішили вболівальників результативним футболом.

• Манчестер Юнайтед (Англія) — Бетіс (Іспанія) 4:1 (Решфорд 6, Антоні 52, Бруну Фернандеш 58 – Перес 32);
• Шахтар (Україна) — Феєнорд (Нідерланди) 1:1 (Ракицький, 79 – Бульяуде, 88).

Розклад матчів Ліги Європи

Матчі у відповідь 1/8 фіналу пройдуть 16 березня. Чвертьфінальні дуелі відбудуться у квітні.

• 1/8 фіналу: 9 та 16 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 13 та 20 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 11 та 18 травня 2023 року;
• Фінал: 31 травня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про результати поєдинків шістнадцятого туру УПЛ.