Українська Прем'єр-ліга: СК «Дніпро-1» зіграв із «Чорноморцем»

Матчем в Одесі завершилася програма 17 туру УПЛ.

Команды обменялись забитыми мячами в начале поединка. А после перерыва более опытные игроки «Днепра-1» взяли верх.

Команди обмінялися забитими м'ячами на початку поєдинку. А після перерви досвідченіші гравці «Дніпра-1» взяли гору.

Про перебіг поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У понеділок, 6 грудня, відбувся завершальний матч сімнадцятого туру УПЛ. В Одесі СК «Дніпро-1» як номінальні господарі зустрівся з «Чорноморцем». Команди грали у таких складах:

СК Дніпро-1:  Кожокару, Кравченко, Сваток, Нельсон, Дубінчак, Пихальонок, Ігнатенко, Джурасек, Гуцуляк, Назаренко, Довбик.

Запасні: Юрчук, Логінов, Адамюк, Лучкевич, Ді Франко, Чуже, Білл, Когут, Русін.

Чорноморець: Кучерук, Путря, Біловар, Дубко, Кузик, Цитаішвілі, Смирний, Вачіберадзе, Авагімян, Ісаєнко, Ванат.

Запасні: Варакута, Кадірі, Вантух, Долгов, Брагару, Білошевський, Тлумак, Бугай, Штогрін.

На 7-й хвилині Пихальонок вивів Довбіка до воріт «Чорноморця», але форвард «Дніпра-1» злегка забарився з ударом. За хвилину потужний удар Назаренка у лівий нижній кут відбив Кучерук. А рахунок у матчі відкрив «Чорноморець». На 12-й хвилині Ісаєнко ударом головою у лівий кут замкнув подачу Кузика. СК "Дніпро-1" відігрався на 19-й хвилині. Гуцуляк перехопив м'яч перед штрафним суперником і скинув під удар партнеру, і Пихалёнок ударом з-за меж штрафного майданчика увігнав м'яч у правий нижній кут. Команди продовжили обмінюватися гострими атаками, не затримуючи гру у центрі поля. Відзначитись могли Довбик, Дубінчак та Ванат, однак до перерви рахунок не змінився.

Досить активно команди розпочали і другу половину матчу. СК «Дніпро-1» за перші кілька хвилин подав три кутові, а «Чорноморець» провів пару контратак. На 52-й хвилині Ванат ліворуч увірвався в штрафний майданчик і завдав удару в ближній кут. М'яч влучив у ногу Нельсону і потім від штанги покинув межі поля. На 63-й хвилині Путря у своєму штрафному майданчику збив Джурасека і арбітр призначив пенальті у ворота «Чорноморця». Довбик з одинадцятиметрової позначки пробив у лівий кут, тоді як Кучерук стрибнув у правий. На 71-й хвилині СК "Дніпро-1" забив третій м'яч. Довбик ліворуч відпасував у центр штрафного майданчика, а Ігнатенко розстріляв правий кут. Бічний арбітр зафіксував офсайд, але під час перегляду повтору VAR визначив, що положення поза грою форвард «Дніпра-1» уникнув. Більше жодної з команд забити не вдалося, та й можливостей змінити рахунок практично не було. СК «Дніпро-1» здобув п'яту перемогу поспіль і закріпився на третьому рядку турнірної таблиці.

• СК «Дніпро-1» – «Чорноморець» 3:1 (Пихальонок, 19, Довбик, 64 (з пін.), Ігнатенко, 71 – Ісаєнко, 12).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Матчі вісімнадцятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 10, 11 та 12 грудня.  Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів 17-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут