Чемпіонат світу з хокею: збірна України обіграла збірну Естонії

Українці зберігають шанси на підвищення у класі

Збірна України
Збірна України (Фото: iihf.com)

В Естонії продовжується чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні ІВ. У третьому матчі збірна України зіграла з господарями турніру. Українці пропустили першими, але змогли переломити хід зустрічі.

У середу, 26 квітня, збірна України з хокею провела свій третій матч на чемпіонаті світу. Суперником української команди стала збірна Естонії, яка також претендує на перемогу у турнірі.

Україна: Дяченко, Захарченко - Андрейків, Сисак, Воронін, Мережко, Німенко, Мазур, Денискін, Фадеєв, Коренчук, Куцевич, Панченко, Пересунько, Лялька, Гребеник, Бородай, Ворона, Трахт, Ружніков, Ратушний, Пангелов-Юлдашев.

Естонія: Койтмаа - Осипов, Кулінцев, Комбе, Ембріх, Рооба, Лахесалу, Слессаревськи, Віртанен, Аррак, Лінде, Новіков, Коокмаа, Пузаков, Паррас, Кійк, Керна, Александров, Поцінок, Поцінок.

Перебіг матчу

Українці жваво розпочали поєдинок і провели декілька атак. Шанс відкрити рахунок втратив Лялька, а через хвилину на допомогу збірній Естонії прийшов каркас воріт. У наступній атаці на заваді Пангелову-Юлдашеву стала вже поперечина. А от естонці свою нагоду використали. На 12-й хвилині Паррас отримав передачу з-за воріт та переправив шайбу у правий кут. Українці влаштували справжню облогу воріт суперника, але шайба у ціль не йшла. І все ж наприкінці 18-ї хвилини Коренчук з передачі Німенка зрівняв рахунок.

На початку другого періоду Україна отримала чисельну перевагу. Вилучення стало першим у матчі. Втім грали у меншості естонці недовго. Пангелов-Юлдашев потужним кидком від синьої лінії вгатив шайбу під поперечину. Після голу українці взяли паузу і гра трохи заспокоїлась. Проте вже через декілька хвилин у зоні збірної Естонії знову стало гаряче. На 32-й хвилині українці зміцнили перевагу в рахунку. Захисники збірної Естонії залишили Ляльку без нагляду і гравець української команди холоднокровно переграв голкіпера. Через дві хвилини Рооба скоротив відставання естонської команди, переправивши шайбу під ліву штангу. Українці у боргу не залишились. Пангелов-Юлдашев, зігравши на добиванні, на 39-й хвилині повернув збірній України перевагу у дві шайби. А через 46 секунд Коренчук влучним кидком завершив швидку атаку збірної України.

На 43-й хвилині українці ще раз реалізували чисельну перевагу. Мазур, вже лежачі на льоду, зумів відправити шайбу у лівий кут. Через дві хвилини Естонія розіграла красиву комбінацію, яку влучним кидком завершив Александров. Проте вже через 21 секунду Трахт засмутив естонських вболівальників. Естонія і не думала складати зброю. На 48-й хвилині Рооба виїхав з-за воріт і закинув під поперечину. Україна отримала перевагу 5 на 3, але естонці вистояли. Команди мали ще декілька можливостей відзначитись, але рахунок не змінився.

•  Україна — Естонія  7:4 (1:1; 4:1; 2:2).

Збірна України наразі посідає друге місце. У попередніх матчах ігрового дня збірна Нідерландів з рахунком 7:2 перемогла збірну Китаю, а Японія здолала Сербію 8:3. Переможець турніру підвищиться у класі, найслабша команда наступний сезон проведе у Дивізіоні ІІА.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 1/2 фіналу Єврокубка «Прометей» - «Тюрк Телеком». Також ми повідомляли про результати поєдинків 22-го туру УПЛ