Українська Прем’єр-ліга: «Чорноморець» вдома поступився «Динамо»

Великий футбол повернувся до Одеси

«Чорноморець» - «Динамо» (Фото: УПЛ)

В УПЛ завершилась ігрова програма одинадцятого туру. Київське «Динамо» завітало у гості до аутсайдера чемпіонату «Чорноморця». Кияни здобули перемогу і піднялись на шосте місце турнірної таблиці..

У неділю, 6 листопада, в УПЛ відбувся поєдинок одинадцятого туру «Чорноморець» - «Динамо». Кияни посідали дев’яте місце, «Чорноморець» йшов останнім.

Чорноморець: Непогодов, Путря, Білий, Джеймс, Селін, Політило, Кравченко, Брагару, Бобко, Кузик, Гладкий.

Запасні: Варакута, Єрмаков, Суханов, Наумець, Салюк, Кубемба, Литвиненко, Плакса, Штогрін, Петько, Войтіховський, Філі.

Динамо: Нещерет, Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв, Сидорчук, Циганков, Буяльський, Лонвейк, Кабаєв, Ванат.

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Шепелєв, Перріс, Андрієвський, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Діалло, Сирота, Бєсєдін, Вівчаренко.

Перебіг поєдинку

Матч розпочався у невисокому темпі. Команди проводили розвідку і не поспішали йти в атаку великими силами. Поступово почала проявлятись територіальна перевага столичного клубу. Протягом 13-ї хвилини Циганков двічі бив по воротам «Чорноморця». З одним ударом впорався  Непогодов, а другий пройшов повз ціль. Першого удару завдали і господарі. На 15-й хвилині Брагару пробив  поруч з правою стійкою воріт «Динамо».

На 24-й хвилині Селін у своєму штрафному майданчику збив Циганкова. Сам постраждалий і реалізував пенальті, пробивши під поперечину. Після пропущеного м’яча «Чорноморець» почав діяти активніше. Одесити стали частіше навідуватись до володінь Нещерета. Втім реальної загрози атаки «Чорноморця» воротам «Динамо» не несли.

У перерві тренери внесли корективи у склади своїх команд. У «Чорноморця» замість Політила та Бобка  на поле вийшли Наумець і Плакса. У «Динамо» Гармаш і Сирота поміняли Попова та Караваєва.

На 48-й хвилині кияни збільшили свою перевагу. Буяльський більярдним ударом у лівий нижній кут зробив рахунок 0:2. «Чорноморець» не здався і намагався повернути інтригу. Удару Гладкого на 61-й хвилині трохи забракло влучності. «Динамо» також прагнуло забити. На 70-й хвилині Непогодов продемонстрував реакцію, парирувавши удар Сироти з близької відстані. У компенсований час а

• Чорноморець — Динамо 0:3 (Циганков, 25 (з пенальті), Буяльський, 48, Ванат, 90+2 (з пенальті)).

«Динамо» суттєво піднялось у турнірній таблиці УПЛ. З дев’ятої позиції кияни стрибнули відразу на шосту, випередивши «Ворсклу», «Металіст» та «Колос». «Чорноморець залишився останнім.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі СК «Дніпро-1» - «Минай». Також ми повідомляли про результати поєдинків одинадцятого туру Української Прем’єр-ліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут