«Салернітана» втратила перемогу над «Ювентусом»: результати матчів чемпіонату Італії

В Серії А тривають поєдинки шостого туру

В італійській Серії А пройшли три поєдинки шостого туру. «Аталанта» зіграла внічию і тепер разом з «Наполі» та «Міланом» очолює турнірну таблицю. «Ювентус» не зміг обіграти «Салернітану» і поки відстає.

У неділю, 11 вересня, у Серії А продовжилась ігрова програма шостого туру. На футбольних полях Італії відбулись шість поєдинків.

Аталанта – Кремонезе

Руслан Малиновський на матч проти «Кремонезе» вийшов у стартовому складі «Аталанти» і відіграв 56 хвилин. Господарі відкрили рахунок на 74-й хвилині. Демірал ударом головою замкнув подачу Коопмейнерса зі штрафного. «Кремонезе» відігрався через чотири хвилини. Валері, зігравши на добиванні, зрівняв рахунок.

• Аталанта — Кремонезе 1:1 (Демірал, 74 – Валері, 78).

Болонья – Фіорентина

На 54-й хвилині Кварта вивів «Фіорентину» вперед, в підкаті замкнувши простріл Сапонари. Через чотири хвилини Барроу зрівняв рахунок, реалізувавши вихід сам на сам. А ще через три хвилини Арнаутовіч забив, як з’ясувалось пізніше, переможний м’яч.

• Болонья — Фіорентина 2:1 (Барроу, 59, Арнаутовіч, 62 - Кварта 54).

Лечче – Монца

На 35-й хвилині Сенсі ударом зі штрафного забив перший гол «Монци» у гостьових матчах серії А. Гонсалес на 48-й хвилині зрівняв рахунок. «Лечче» не використав ще кілька гарних нагод вирвати перемогу. «Монца» ж здобула перше очко, але з останнього місця не зрушила.

• Лечче — Монца 1:1 (Х. Гонсалес, 48 – Сенсі, 35).

Сассуоло – Удінезе

На 33-й хвилині Фраттезі ударом з гострого кута вивів господарів поля вперед. Бету зрівняв рахунок у матчі, на 75-й хвилині замкнувши навіс Бету. А в компенсований час голи Самарджіча та того ж таки Бету принесли перемогу «Удінезе».

• Сассуоло — Удінезе 1:3 (Фраттезі, 33 - Бету 75, 90+3, Самарджіч, 90+1).

Лаціо – Верона

«Лаціо» повів в рахунку на 68-й хвилині. Мілінковіч-Савіч зробив передачу з флангу, а найкращій бомбардир «Лаціо» Іммобіле переправив м’яч у ворота. Наприкінці матчу Луїс Альберто ударом низом у протихід голкіперу «Верони» встановив остаточний рахунок.

• Лаціо — Верона 2:0 (Іммобіле, 68, Луїс Альберто, 90+5).

Ювентус – Салернітана

«Салернітана» відкрила рахунок на 18-й хвилині. Маццокі зліва увійшов до штрафного майданчика «Ювентуса» і прострілив, а Кандрева буквально заніс м’яч у ворота.  В компенсований до першої половини матчу час арбітр призначив пенальті в ворота «Ювентуса» за гру Бремера рукою. Пйонтек реалізував одинадцятиметровий ударом у правий нижній кут. На 51-й хвилині «Ювентус» скоротив різницю в рахунку. Бремер виграв верхову боротьбу і головою переправив м’яч у сітку. На першій компенсованій до другого тайму хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий вже у ворота «Салернітани». Голкіпер відбив удар Бонуччі, але гравець «Ювентуса» все ж таки добив м’яч у сітку.

• Ювентус — Салернітана 2:2 (Бремер , 51, Бонуччі, 90+3 (з пенальті) - Кандрева, 18, Пйонтек, 45+4 (з пенальті)).

«Наполі», «Аталанта» та «Мілан» набрали по 14 очок перебувають на чолі турнірної таблиці Серії А. «Удінезе», «Інтер» та «Лаціо» ведуть гонитву за трійкою лідерів. «Монца» з одним здобутим балом замикає турнірну таблицю.

Турнірна таблиця Серії А

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми розповідали про перебіг поєдинків четвертого туру Української Прем’єр-ліги.