Без Селезньова ніяк: «Минай» в поєдинку з «Колосом» не забив пенальті

Матч відбувся на стадіоні «Минай-Арена».

У склад «Миная» повернувся Євген Селезньов. Поки колишній футболіст збірної України сидів у запасі, «Минай» не реалізував пенальті. «Колос» за підсумками матчу вийшов на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ.

У понеділок, 5 вересня, у матчі третього туру Української Прем’єр-ліги «Минай» на своєму стадіоні приймав «Колос». Євген Селезньов повернувся до складу «Миная», але провів поєдинок на лаві запасних.

Склади команд.

Минай: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Вітенчук, Твердохліб, Хахльов, Воробчак, Кулієв, Вишневський.

Запасні: Кемкін, Пеньков, Байдал, Касімов, Паламар, Чуєв, Колесник, Кравчук, Голуб, Рогозинський, Селезньов, Дмитрук.

Колос: Волинець, Чорноморець, Гончаренко, Чоботенко, Золотов, Мілько, Оріховський, Ільїн, Ісаєнко, Болбат, Безбородько.

Запасні: Кузик, Соловйов, Ємець, Задоя, Смирний, Попов, Лисенко, Фесюн, Новак.

Перебіг поєдинку.

«Минай» відкрив рахунок вже на 4-й хвилині. Кулієв отримав передачу з глибини поля, втік від Золотова і переграв голкіпера «Колоса» Волинця. Потім в грі настало певне затишшя, яке на 25-й хвилині перервав  Безбородько, головою пробивши повз ворота.

На 31-й хвилині Горін у своєму штрафному руками відштовхнув Безбородько. Арбітр без вагань призначив пенальті у ворота «Миная». Вирок виконав Оріховський, розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах. На 35-й хвилині Дмитро Панчишин призначив пенальті вже у ворота «Колоса». Ільїн пішов у підкат і збив Кулієва.  Вишневський з одинадцятиметрової позначки пробив на силу і влучив у праву стійку.

Після перерви небезпечних моментів стало ще менше. На 59-й хвилині Твердохліб після подачі від Кулієва завдав удар головою. Волинець зреагував і у стрибку парирував удар. На 83-й хвилині прийшла черга голкіпера «Миная» демонструвати свою майстерність. Оріховський потужно пробив під поперечину, а Бандура встиг підняти руки і відбив удар.

«Колос» пропустив перший м’яч у новому сезоні. Команда здобула сьоме очко і вийшла на другу позицію турнірної таблиці, поступаючись лише «Зорі».

• Минай — Колос 1:1 (Кулієв, 4 – Оріховський, 32 (з пенальті)).

Матчі четвертого туру УПЛ пройдуть 9-12 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати інших поєдинків третього туру УПЛ. Також ми розповідали про оприлюднення головним тренером збірної України розширеного списку гравців на матчі Ліги Націй УЄФА..