«Прометей» у півфіналі Єврокубка поступився «Тюрк Телекому»

Вирішальним став провал української команди у другій чверті

Калеб Агада
Калеб Агада (БК «Прометей») (Фото: euroleaguebasketball.net)

У розіграші Єврокубка проходять півфінальні матчі. У поєдинку за вихід у фінал український «Прометей» зійшовся з турецьким клубом «Тюрк Телеком». «Прометей» виграв першу чверть, але перевагу не втримав.

У середу, 26 квітня, «Прометей» провів поєдинок 1/2 фіналу розіграшу Єврокубка сезону 2022/23. Суперником української команди став лідер чемпіонату Туреччини «Тюрк Телеком».

Прометей: Клавелл, Лукашов, Климов, Санон, Сидоров, Ткаченко, Агада, Липовий, Кеннеді, Стефенс, Дікі ІІІ, Балвін, Петров.

Тюрк Телеком: Гулер, Онкель, Грант, Ягмур, Тейлор, Гозенолі, Косут, А.Демір, Б.Демір, Сестіна, Акар, Бісер, Їлмаз, Бутель, Ерден, Оздоган, Доган, Ерік, Джонс.

Перебіг поєдинку

Рахунок у матчі триочковим кидком відкрив гравець «Прометея» Балвін. Турецька команда швидко зрівняла рахунок. Клавелл вивів «Прометей» вперед, влучивши з далекої дистанції. Перевага українського клубу зросла до восьми очок. Після п’яти хвилин гри рахунок був 13:8 на користь «Прометея». Суперники діяли дуже коректно. Перший фол на дві команди арбітри зафіксували лише наприкінці 6-ї хвилини гри. «Прометей» збільшив відрив від суперника та виграв першу десятихвилинку з рахунком 25:16.

На початку другої чверті «Тюрк Телеком» скоротив відставання до чотирьох очок, а згодом і до одного. За шість хвилин ігрового часу «Прометей» набрав лише три очки. Тож не дивно, що Онкель зрівняв рахунок, а потім Тейлор вивів «Тюрк Телеком» вперед. «Прометей» трохи покращив результативність, але до перерви наздогнати суперника не зміг. Закінчилась перша половина матчу з рахунком 38:41.

Після поновлення гри «Тюрк Телеком» продовжував утримувати лідерство. Гості збільшили перевагу до семи балів. «Прометей» грав результативніше, ніж у другій чверті, але і суперник не відставав.  Врешті турецька команда додала до своєї переваги ще два очки.

Тож четверту чверть команди розпочали за рахунку 56:61. «Тюрк Телеком» почав розігрувати тривалі комбінації, намагаючись використати весь відведений на атаку час. У середині чверті український клуб поступався чотирма очками. «Прометей» не здавався і за хвилину і 17 секунд до кінця основного часу Стефенс вивів українську команду вперед. Тейлор повернув перевагу гостям. На останніх секундах Стефенс не влучив у кошик суперника. «Тюрк Телеком»  втримав переможний результат і зіграє у фіналі.

• Прометей (Україна) — Тюрк Телеком (Туреччина)  74:76 (25:16; 13:25; 18:20; 18:15).

Турнірна сітка

Інший фіналіст визначиться у матчі «Гран Канарія» - «Ховентуд». Поєдинок двох іспанських команд розпочнеться о 22-00.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 22-го туру УПЛ. Також ми повідомляли про результати поєдинків збірної України на чемпіонаті світу з хокею у дивізіоні ІВ.