Українська Прем’єр-ліга: СК «Дніпро-1» здобув вольову перемогу над «Минаєм»

Матч відбувся в Ужгороді

СК «Дніпро-1» - «Минай» (Фото: УПЛ)

В УПЛ продовжується ігрова програма одинадцятого туру. Лідер чемпіонату СК «Дніпро-1» зустрічався з «Минаєм». Команда з Дніпра пропустила першою, а потім відповіла трьома забитими  м’ячами.

У неділю, 6 листопада, в УПЛ відбувся поєдинок одинадцятого туру. СК «Дніпро-1» на полі ужгородського стадіону «Авангард» зіграв з «Минаєм».

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Бузанелло, Бабенко, Рубчинський, Назаренко, Піхальонок, Амаш, Довбик.

Запасні: Рибак, Юрчук, Кінарейкін, Гуцуляк, Логінов, Когут, Кононов, Гомес.

Минай: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Вітенчук, Хахльов, Воробчак, Твердохліб, Кулієв, Вишневський.

Запасні: Кемкін, Пеньков, Дмитрук, Байдал, Паламар, Касімов, Чуєв, Колесник, Кравчук, Коломоєць, Рогозинський.

Перебіг матчу

СК «Дніпро-1» з перших хвилин заволодів ініціативою і намагався приголомшити суперника швидким голом. Захист «Миная» стартовий штурм господарів поля витримав. На 11-й хвилині небезпечний момент створили вже гравці «Миная». Хахльов зробив подачу зі штрафного, але ніхто з партнерів не зміг пробити по  воротах. СК «Дніпро-1» на 16-й хвилині відповів моментом Довбика. Форвард команди господарів ударом з кількох метрів влучив у ліву стійку воріт «Миная». Через 10 хвилин Амаш не встиг замкнути простріл Довбика зліва. На 38-й хвилині Бандура врятував свою команду, відбивши удар Піхальонка.

На 49-й хвилині «Минай» провів швидку атаку. Удар у Хахльова вийшов не дуже сильним і Макс Валеф м’яч забрав. Біля протилежних воріт Сарапій пробив зовсім поруч з правою штангою. На 64-й хвилині «Минай» вийшов вперед. Нємчанінов зробив подачу з лівого флангу, Колесник підправив, а Воробчак замкнув передачу на дальній штанзі.

СК «Дніпро-1» відігрався через три хвилини. Сарапій  ударом головою завершив подачу з кутового. А вже у наступній своїй атаці «Дніпро-1» вийшов вперед. Комбінація господарів поля закінчилась влучним ударом Гуцуляка у правий кут. На 76-й хвилині Амаш ударом метрів з дев’яти зробив рахунок 3:1. Не щастило Довбику. На 79-й хвилині форвард «дніпра-1» вдруге за матч влучиа у каркас воріт. На цей раз «Минаю» допомогла поперечина.

• СК Дніпро-1 — Минай 3:1 (Сарапій, 67, Гуцуляк, 68, Амаш, 76 - Воробчак, 64).

СК «Дніпро-1» продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ. Відрив від переслідувачів складає п’ять очок. «Минай» залишився на одинадцятому місці.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі «Шахтар» - «Інгулець». Також ми повідомляли про результати поєдинків одинадцятого туру Української Прем’єр-ліги.