Українська хокейна ліга: «Кременчук» зіграв з «Донбасом», «Дніпро» бився з «Маріуполем»

«Донбас» здобув перемогу у центральному матчі вісімнадцятого туру УХЛ.

Після двох поразок у очних поєдинках із «Кременчуком» цього сезону, «Донбас» взяв реванш. Маріуполь відігрався на останній хвилині основного часу і вирвав перемогу в овертаймі.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 19 листопада, в УХЛ відбулися два матчі вісімнадцятого туру. У Кременчуці на арені "Айсберг" "Кременчук" зустрівся з "Донбасом". Команди грали у наступних складах:

Кременчук:  Боярчук (Гордюшин); Григорян – Богачонок, Гриценко – Горлушко, Савченко – Сеник, Грицьких; Коробов – Дубінін – Денискін, Хрішпенц – Серанов – Товстушко, Нікулін – Ворона – Кошелєв, Савицький – Забавін – Сибілевич.

Донбас:  Макаров (Дяченко); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Галигін, Ігнатенко – Фірсов; Сигаров – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Спруктс, Морозов – Захаров (К) – Пересунько, Коренчук – Буценко – Садовиков.

Цього сезону команди зустрілися втретє. Два попередні матчі виграв «Кременчук» і явно не збирався порушувати традицію, що склалася. Перший період команди провели в гострих атаках. Голкіпери неодноразово рятували свої команди, відбиваючи небезпечні кидки суперників. Гості завдали більше кидків – 13:7 за підсумками першого періоду, але цифри на табло залишалися незмінними.

«Донбас» відкрив рахунок на 25-й хвилині, граючи у меншості. Морозов втік у контратаку і кистовим кидком у праву дев'ятку вивів «Донбас» уперед. Вже за хвилину Спруктс, зігравши на добиванні, подвоїв перевагу гостей у рахунку. "Кременчук" відіграв одну шайбу на 29-й хвилині. Кошелєв прорвався між двома захисниками і з другої спроби пробив Макарова. Через три хвилини Коренчук найпотужнішим кидком повернув «Донбасу» перевагу у дві шайби. На 6-й хвилині третього періоду Буценко скористався помилкою голкіпера «Кременчука» та відправив у ворота господарів четверту шайбу. Через 10 хвилин Дубінін, підставивши ключку під кидок Григоряна, відродив інтригу. Але на 58-й хвилині Сигаров зняв усі питання про переможця.

У Херсоні "Дніпро" приймав "Маріуполь". Склади команд:

Дніпро: Захарченко (Сулютін); Саврицький (А) – Голубич, Ратушний (К) – Кругляков, Панков – Будько, Філімонов – ; Цілогородців – Хамматов (А) – Алдамжаров, Кирющенков – Сьомочкін – Зайцев, Двірник – Булах – Русаков, Кашевко – Тищенко.

Маріуполь:  Трифонов (Дуве); Артамонов - Алексєєв, Декало - Лисенко, Олендаренко - Матусевич, - ; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Благий (А) – Твердохлібов – Костиков, Чердак – Лизін – Тютченко, Ружніков – Козаковцев – Янішевський.

Перші два періоди закинутими шайбами ​​не порадували. Лише на 4-й хвилині третьої двадцятихвилинки червоне світло вперше засвітилося за воротами «Маріуполя». Кирющенков відкрив рахунок у матчі, реалізувавши чисельну перевагу «Дніпра». На останній хвилині третього періоду Тютченко зрівняв рахунок та перевів гру в овертайм. На 2-й хвилині додаткового часу Маріуполь провів контратаку і Щербатов кидком у верхній кут приніс перемогу команді з берегів Азовського моря.

• "Кременчук" - "Донбас" 2:5 (0:0; 1:3; 1:2);
  • "Дніпро" - "Маріуполь" 1:2 (0:0; 0:0; 1:1; 0:1).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 22 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над збірною Боснії та Герцеговини, вихід «Київ-Баскету» до топ-16 Кубку Європи ФІБА, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .