Українська хокейна ліга: «Краматорськ» вдома програв «Соколу», «Рулав Одд» розгромив «Білий Барс»

Після паузи для матчів збірних поновився регулярний чемпіонат УХЛ.

«Сокіл» упустив перевагу у дві шайби, але потім повернув собі колишню перевагу в рахунку. "Рулав Одд" на своєму майданчику без проблем розібрався з аутсайдером чемпіонату.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 16 листопада, в УХЛ відбулися два матчі сімнадцятого туру. У Краматорську ХК "Краматорськ" приймав "Сокіл". Команди грали у наступних складах:

Краматорськ: Трус (Кучер); Мальцев – Ваулін, Бабрусєв – Кобильник, Афанасьєв – Сірченко; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Афанасьєв – Гриценко, Геворкян – Калінічів – Середницький, Говорушко.

Сокіл:  Оганджанян (Кубрицький); Герцик – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Сисак – Алексєєв, Логач; Рубан – Кузьменко – Міхнов (К), Єлисєєнко – Німенко (А) – Павленко, Андрущенко (А) – Смирнов – Васильєв, Гончаренко – Панченко – Давидов.

Гості відкрили рахунок на 5-й хвилині, при грі у більшості. Смирнов замкнув дальню штангу, зігравши на добиванні після кидка Васильєва. Минуло лише 26 секунд, і Давидов, викотившись із-за воріт, подвоїв перевагу «Сокола». На 9-й хвилині "Краматорськ" відіграв одну шайбу. Ваулін кидком із середньої дистанції застав зненацька голкіпера «Сокола» Оганджаняна. За три хвилини до кінця першого періоду Сергієвський, відправивши шайбу під перекладину, зовсім зрівняв рахунок.

Рівна боротьба точилася й у другому періоді. А на 37-й хвилині "Сокіл" знову вийшов вперед. Рубан у боротьбі із захисником з другої спроби переграв воротаря та відправив шайбу у сітку. Наступну шайбу у ворота "Краматорська" гості закинули на 5-й хвилині третього періоду. Міхнов зліва виїхав до воріт і точним кидком під поперечину реалізував чисельну перевагу. Наприкінці поєдинку «Краматорськ» міг спробувати врятувати поєдинок, але Кобильник отримав видалення і знімати воротаря стало безглуздо.

У другому поєдинку дня зійшлися «Рулав Одд» та «Білий Барс». Склади команд:

Рулав Одд: Петров (Шевчук); Рибницький – Олександров, Канаплін – Пугачов (А), Жигалов – Лісников, Мельников – Шамардін; Кисельов – Секірко (К) – Єфімов, Бондаренко – Сурсов (А) – Басков, Кіча – Луговий – Єгоров, Абаджян – Пойманов – Лапков.

Білий Барс:  Майко (Півгородник); Алексюк – Дахновський, Гребеник (А) – Шевчук, Грицюк – Собко, Козловський – Іщенко; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Удовиченко – Брага – Попережай, Бойко – Лісников – Андрющенко, Койда – Трошкін – Собченко.

"Рулав Одд" відкрив рахунок на другій хвилині поєдинку. Сурсов втік у контратаку та технічно переграв голкіпера «Білого Барса». Господарі продовжували вести активні атакуючі дії, і на 10-й хвилині шайба після кидка Бондаренко влучила у штангу. Гості теж не сиділи без діла – в одній із контратак «Білого Барса» Брага не реалізував вихід віч-на-віч.

На 4-й хвилині другого періоду Александров влучним кидком від синьої лінії завершив комбінацію «Рулав Одд». За півтори хвилини Сурсов голом завершив вихід двох гравців «Рулав Одд» на одного захисника «Білого Барса». Невдовзі Єфімов один опинився один перед воротами «Білого Барса» і холоднокровно переграв Майко. Після четвертої пропущеної шайби Майко покинув майданчик, поступившись місцем у воротах Полгороднику. Але і новий голкіпер недовго залишався «сухим». Але 37-й хвилині Кисельов перехопив шайбу у зоні суперника та переграв Полгородника.

На досягнутому гравці "Рулав Одд" не зупинилися. На 10-й секунді третього періоду Кисельов закинув у ворота "Білого Барса" шосту шайбу. Через чотири хвилини Басков зробив рахунок 7:0. А на 55-й хвилині Басков відзначився ще раз, відправивши шайбу у ворота над щитком Полгородника.

• "Краматорськ" - "Сокіл" 2:4 (2:2; 0:1; 0:1);
  • "Рулав Одд" - "Білий Барс" 8:0 (1:0; 4:0; 3:0).

Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 17 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна – Болгарія та підсумки матчів відбіркового турніру до ЧС-2022, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі   Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .