Українська хокейна ліга: «Краматорськ» розібрався з «Білим Барсом», «Дніпро» вдома поступився «Соколі»

«Сокіл» продовжив переможну серію в УХЛ.

«Краматорськ» не зазнав проблем у матчі з аутсайдером. "Сокіл" у Херсоні на класі обіграв "Дніпро".

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор із посиланням на UHL.ua.

У четвер, 28 жовтня, відбулися два матчі УХЛ. У Краматорську ХК «Краматорськ» зустрівся з «Білим Барсом». Команди грали в таких складах:

Краматорськ: Кучер (Макаренко); Таран (А) – Бабрусєв, Мальцев – Ваулін, Афанасьєв – Лєтов; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкин (А) – Семенов – Гриценко, Геворкян – Каліничев – Кобильник, Середницький – Сірченко – Говорушко.

Білий Барс: Полгородник (Майко); Трошкін – Грицюк, Гребеник (А) – Козловський, Собко – Дахновський, Мащенко – Кисельов; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Стецюра – Брага – Попережай, Лесніков – Андрющенко – Грабовецький, Бойко – Собченко – Удовіченко.

Господарі майданчика відкрили рахунок на 4-й хвилині. Каліничев біля дальньої штанги замкнув передачу Геворкяна праворуч. Через дві хвилини «Білий Барс» пропустив контратаку й Мальцев кидком у правий кут подвоїв перевагу «Краматорська». Через тридцять секунд Середницький, виїхавши з-за воріт Полгородника, відправив шайбу до сітки. Одразу після третьої пропущеної шайби тренер команди змінив Полгородника на Майко.

Майко чудово справлявся зі своїми обов'язками аж до третьої хвилини другого періоду, коли Столяренко кидком у верхній кут «розпечатав» голкіпера «Білого Барса». На початку 25-ї хвилини Куцевич кидком під поперечину відіграв одну шайбу. Через 10 хвилин Бородай скоротив різницю в рахунку до двох шайб, але на останній хвилині другого періоду Гриценко зробив рахунок 5:2.

На 9-й хвилині третього періоду «Краматорськ» провів атаку в меншості й Жвачкин реалізував вихід віч-на-віч. Ця шайба стала останньою в матчі. Краматорськ відсвяткував впевнену перемогу, а Білий Барс залишився на останньому місці.

У Херсоні місцевий «Дніпро» в перенесеному матчі тринадцятого туру приймав лідера регулярного чемпіонату УХЛ київський «Сокіл». Склади команд:

Дніпро: Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) – Саврицький (А), Панков – Кардашов, Будько – Кругляков, Філімонов; Алдамжаров – Хамматов (А) – Целогородцев, Тіщенко – Дворнік – Кірющенков, Русаков – Булах – Гринкевіч, Дуюн.

Сокіл: Оганджанян (Кубрицький); Мажуга – Олексіїв, Хайруллов – Рибалко, Герцик – Давидов, Сисак – Пономаренко; Рубан – Кузьменко – Міхнов, Васильєв – Німенко – Павленко, Андрущенко – Смірнов – Панченко, Давидов – Сімчук – Коржилецький.

«Сокіл» відкрив рахунок на 8-й хвилині. Васильєв на п'ятачку обіграв Писаренка, реалізувавши чисельну перевагу. За дві хвилини Рубан, зігравши на добиванні, зробив рахунок 0:2. На 39-й хвилині господарі відіграли одну шайбу. Результативним кидком відзначився Булат Хамматов. А на першій хвилині третього періоду Міхнов повернув «Соколу» перевагу у дві шайби, реалізувавши чисельну перевагу. На 47-й хвилині Коржилецький із передачі Сисака закинув у ворота «Дніпра» четверту шайбу. Через 9 хвилин Рубан оформив дубль, скориставшись пасом Міхнова.

• «Краматорськ» — «Білий Барс» 6:2 (3:0; 2:2; 1:0);
  • «Дніпро» — «Сокіл» 1:5 (0:2; 1:0; 0:3).
Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 29 та 30 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.