“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ракета вибухнула через 2 хвилини і 30 секунд польоту
У п'ятницю, 3 вересня, компанія Firefly Aerospace, засновником якої став українець Макс Поляков, провела перший старт власної ракети Alpha.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-акаунт Firefly Aerospace .
Ракета стартовала з бази Ванденберг Космічних сил США у Каліфорнії о 4:49 за київським часом. Здавалося, все йде добре, проте після досягнення ракетою максимального навантаження вона вибухнула. Це сталося ще до поділу ступенів. Ракета Alpha вибухнула через дві з половиною хвилини польоту, причому вибух був запланований. Незадовго до вибуху на борті ракети сталася невідома аномалія, через яку інженери вирішили перервати місію і підірвати ракету.
"На першому етапі підйому Alpha сталася аномалія, яка призвела до втрати носія. У міру збору додаткової інформації будуть надані додаткові відомості", - повідомили в компанії.
Ракета несла на борті 92 кілограми корисного навантаження, які втрачені внаслідок вибуху. Позаштатні ситуації під час перших запусків - звична справа, і навіть якщо здається, що ракета не досягла мети, то цей запуск дозволив зібрати інженерам дуже багато корисної інформації.
Під час підготовки до запуску інженери навіть встигали пожартувати. Після проходження перевірок інженер підтвердив директору по польотах, що все в порядку: "Ніс ракети - вгорі, а та частина, звідки вогонь - внизу".
Цей запуск був запланований на грудень 2020 року, але пізніше його перенесли на січень 2021, а потім на вересень. Перед цим компанія провела успішні передпольотні випробування ракети Alpha, а також перевірила систему утримання ракети. Тоді всі чотири двигуни Reaver працювали протягом 35 секунд в максимальному навантаженні і зі зміною вектору тяги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .