«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Ракета вибухнула через 2 хвилини і 30 секунд польоту
У п'ятницю, 3 вересня, компанія Firefly Aerospace, засновником якої став українець Макс Поляков, провела перший старт власної ракети Alpha.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-акаунт Firefly Aerospace .
Ракета стартовала з бази Ванденберг Космічних сил США у Каліфорнії о 4:49 за київським часом. Здавалося, все йде добре, проте після досягнення ракетою максимального навантаження вона вибухнула. Це сталося ще до поділу ступенів. Ракета Alpha вибухнула через дві з половиною хвилини польоту, причому вибух був запланований. Незадовго до вибуху на борті ракети сталася невідома аномалія, через яку інженери вирішили перервати місію і підірвати ракету.
"На першому етапі підйому Alpha сталася аномалія, яка призвела до втрати носія. У міру збору додаткової інформації будуть надані додаткові відомості", - повідомили в компанії.
Ракета несла на борті 92 кілограми корисного навантаження, які втрачені внаслідок вибуху. Позаштатні ситуації під час перших запусків - звична справа, і навіть якщо здається, що ракета не досягла мети, то цей запуск дозволив зібрати інженерам дуже багато корисної інформації.
Official Statement of our First Test Flight pic.twitter.com/t6QoOmpwrN
— Firefly Aerospace (@Firefly_Space) September 3, 2021
Під час підготовки до запуску інженери навіть встигали пожартувати. Після проходження перевірок інженер підтвердив директору по польотах, що все в порядку: "Ніс ракети - вгорі, а та частина, звідки вогонь - внизу".
Perhaps one of my favorite parts of today’s @Firefly_Space launch is that we actually got a “Pointy end up, flamey end down” confirmation from mission control 😂 I cannot believe it. That’s absolutely amazing! I love Firefly 🖤 pic.twitter.com/JXxj4PqFw5
— Everyday Astronaut (@Erdayastronaut) September 3, 2021
Цей запуск був запланований на грудень 2020 року, але пізніше його перенесли на січень 2021, а потім на вересень. Перед цим компанія провела успішні передпольотні випробування ракети Alpha, а також перевірила систему утримання ракети. Тоді всі чотири двигуни Reaver працювали протягом 35 секунд в максимальному навантаженні і зі зміною вектору тяги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .