У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Серед країн Північноатлантичного альянсу все ще тривають дебати щодо України, вони імовірно не завершаться до самміту у Вільнюсі у липні 2023
Стало відомо, що США, Німеччина та Угорщина виступають проти планів запропонувати Україні "дорожню карту для членства" в альянсі вже під час саміту у Вільнюсі, що відбудеться 11-12 липня 2023 року. За інформацією ЗМІ, зараз члени НАТО сперечаються щодо перспектив України.
Про це повідомляє Financial Times з посиланням на чотирьох посадовців, які перебували на зустрічі членів НАТО. Зазначається, що ще минулого місяця генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг представив державам-членам документ з пропозиціями. Зокрема, йдеться й про пропозиції для Києва. Серед них – декларація про відносини України з НАТО, яка б ґрунтувалася на заяві 2008 року про те, що країна одного дня точно стане офіційним членом альянсу.
При цьому джерела журналістів зазначили, що між міністрами закордонних справ країн НАТО у Брюсселі були дебати щодо того, що саме варто пропонувати Україні в оновленому варіанті тієї декларації. Повідомляється, що усі члени НАТО згодні з тим, що всерйоз обговорювати тему членства України неможливо, поки в країні триває війна.
При цьому зараз з'явилося більше країн, які підтримують ідею Україні "політичний шлях" до членства на саміті у Вільнюсі, що "посилило б" відносини альянсу та України. Однак, як повідомляють джерела Financial Times, США, Німеччина та Угорщина цю пропозицію не підтримують.
"У нас попереду кілька тижнів важких переговорів, щоб закрити ці розбіжності й сформулювати політичний результат. Дорога (до саміту у Вільнюсі) усе ще дуже терниста", – кажуть джерела журналістів.
Після зустрічі з Володимиром Зеленським президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Польща буде сприяти вступу України в НАТО. Цю тему Польща збирається піднімати на найближчому саміті альянсу, який пройде у Вільнюсі.
Генеральний секретар Єнс Столтенберг заявляв про те, що країни НАТО збираються погодити багаторічну програму підтримки України. Йдеться також про те, щоб допомогти Збройним Силам України досягти західних стандартів: це, зокрема, підкреслив Столтенберг, наблизить Україну до альянсу.
Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг розповів, коли Україна зможе стати членом альянсу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.