“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
При цьому будуть затверджені реформи для України
Очільники міністерств закордонних справ країн НАТО на зустрічі 4-5 квітня будуть узгоджувати розробку багаторічної програми підтримки України. Йдеться зокрема й про реформи, і про військову допомогу.
Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції напередодні зустрічі 4-5 квітня. За словами генсека, програма підтримки України охопить пункти про військову допомогу, а також про реформи щодо боротьби з корупцією та питаннями нацменшин.
Що стосується національних меншин, то йдеться про Угорщину. Справа в тому, що Угорщина заявляла, що не буде підтримувати вступ України в НАТО та Європейський Союз, якщо не буде вирішене питання щодо "прав закарпатських угорців".
Йенс Столтенберг також зазначив, що питання про вступ України в НАТО не буде мати сенсу, якщо Україна не переможе у війні. Тому НАТО збирається займатися ще й питаннями термінової військової допомоги. Йдеться також про те, щоб допомагати Збройним Силам України дійти до західних стандартів. Тим самим це допоможе й наблизити Україну до НАТО.
"Комісія Україна-НАТО є важливою платформою. Вона регулярно проходила на рівні послів. Але ми повинні продовжувати зустрічатись на різних рівнях, включно з міністерським, у майбутньому", – зазначив генеральний секретар альянсу.
Нещодавно журналіст "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, який спеціалізується на темах ЄС та НАТО розповів, що Єврокомісія збирається порадити країнам ЄС почати переговори з Україною та Молдовою для вступу в союз. При цьому очікується, що оновлена інформація щодо вступу в ЄС Молдови, Грузії та України з'явиться вже в травні.
Президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що переговори щодо вступу України в Європейський Союз можуть відбутися вже в грудні. За його словами, після зимового саміту буде оприлюднений звіт щодо прогресу України та Молдови (йдеться про реформи для євроінтеграції).
Нагадаємо, Європейський Союз ще на рік продовжив санкції проти рф через окупацію територій України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.