“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
При цьому будуть затверджені реформи для України
Очільники міністерств закордонних справ країн НАТО на зустрічі 4-5 квітня будуть узгоджувати розробку багаторічної програми підтримки України. Йдеться зокрема й про реформи, і про військову допомогу.
Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції напередодні зустрічі 4-5 квітня. За словами генсека, програма підтримки України охопить пункти про військову допомогу, а також про реформи щодо боротьби з корупцією та питаннями нацменшин.
Що стосується національних меншин, то йдеться про Угорщину. Справа в тому, що Угорщина заявляла, що не буде підтримувати вступ України в НАТО та Європейський Союз, якщо не буде вирішене питання щодо "прав закарпатських угорців".
Йенс Столтенберг також зазначив, що питання про вступ України в НАТО не буде мати сенсу, якщо Україна не переможе у війні. Тому НАТО збирається займатися ще й питаннями термінової військової допомоги. Йдеться також про те, щоб допомагати Збройним Силам України дійти до західних стандартів. Тим самим це допоможе й наблизити Україну до НАТО.
"Комісія Україна-НАТО є важливою платформою. Вона регулярно проходила на рівні послів. Але ми повинні продовжувати зустрічатись на різних рівнях, включно з міністерським, у майбутньому", – зазначив генеральний секретар альянсу.
Нещодавно журналіст "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк, який спеціалізується на темах ЄС та НАТО розповів, що Єврокомісія збирається порадити країнам ЄС почати переговори з Україною та Молдовою для вступу в союз. При цьому очікується, що оновлена інформація щодо вступу в ЄС Молдови, Грузії та України з'явиться вже в травні.
Президент Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що переговори щодо вступу України в Європейський Союз можуть відбутися вже в грудні. За його словами, після зимового саміту буде оприлюднений звіт щодо прогресу України та Молдови (йдеться про реформи для євроінтеграції).
Нагадаємо, Європейський Союз ще на рік продовжив санкції проти рф через окупацію територій України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.