Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Людей просять бути обачними
Українців просять не поширювати інформацію про полонених. Це може нашкодити та ускладнити процес звільнення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Яку інформацію не можна розповсюджувати:
Крім того, не потрібно розповідати публічно чи поширювати в мережі інформації про значущість людини, її політичні погляди, місце служби, попередню роботу рідних та близьких. Це провокує прискіпливе ставлення ворога. В результаті вимоги для обміну конкретної людини можуть бути завищені, а сам процес максимально ускладнений.
Куди звертатися з питаннями про полонених:
Консультаційна лінія Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:
Прийом дзвінків: пн-пт з 10:00 до 16:00 години. Адреса приймальні: м. Київ, вул. Спаська, 37
Національне інформаційне бюро:
Об’єднаний Центр з пошуку та звільнення полонених при СБУ:
Національна поліція:
Міжнародний комітет Червоного Хреста:
Нагадаємо, в Україні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей. Крім того, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців.
Також Інформатор писав, що робити, якщо людина потрапила у полон окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.