“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Людей просять бути обачними
Українців просять не поширювати інформацію про полонених. Це може нашкодити та ускладнити процес звільнення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Яку інформацію не можна розповсюджувати:
Крім того, не потрібно розповідати публічно чи поширювати в мережі інформації про значущість людини, її політичні погляди, місце служби, попередню роботу рідних та близьких. Це провокує прискіпливе ставлення ворога. В результаті вимоги для обміну конкретної людини можуть бути завищені, а сам процес максимально ускладнений.
Куди звертатися з питаннями про полонених:
Консультаційна лінія Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:
Прийом дзвінків: пн-пт з 10:00 до 16:00 години. Адреса приймальні: м. Київ, вул. Спаська, 37
Національне інформаційне бюро:
Об’єднаний Центр з пошуку та звільнення полонених при СБУ:
Національна поліція:
Міжнародний комітет Червоного Хреста:
Нагадаємо, в Україні через війну зникли безвісти більше 10 тисяч людей. Крім того, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців.
Також Інформатор писав, що робити, якщо людина потрапила у полон окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.