Головна
Україна
Події
15:40, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Таким чином вони демонструють свою присутність. Про це на брифінгу заявивречник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передаєІнформатор. Волинський і Поліський напрямки серйозних змін ситуації за минулу добу немає. Основні зусилля білоруських військових зосередженні на розвідці, інженерному обладнанні своїх позицій, а також охороні державного кордону, до чого почали залучати строковиків. Білоруські війська розміщують в прикордонних з Україною районах деревʼяні муляжі танків для створення видимості присутності. "Загроза завдання з території Республіки Білорусь ракетних ударів по території України наразі, на жаль, все ще зберігається", повідомив Мотузяник. За його словами,на території Республіки Білорусь є частина російських військ і розгорнуті оперативно-тактичні ракетні комплекси типу "Іскандер". Інформації, що там проводиться мобілізація, немає. "Станом на сьогодні згідно з оголошеним курсом білоруської влади створюється так зване південно-оперативне командування, що передбачає збільшення чисельності зс республіки білорусь на понад 20 тисяч. У звязку з цим, там проводиться рекрутингова кампанія. Стосовно мобілізації відомостей немає", - наголосив Нагадаємо, на кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того, окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську для мобілізації чоловіків. Такожписав, що війська рфнамагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастиниз бойової техніки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків

Читать на русском
Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків

Триває перевірка бойової готовності в збройних силах Республіки Білорусь, яка триватиме до 25 червня

Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Таким чином вони демонструють свою присутність.

Про це на брифінгу заявив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, передає Інформатор.

Волинський і Поліський напрямки – серйозних змін ситуації за минулу добу немає. Основні зусилля білоруських військових зосередженні на розвідці, інженерному обладнанні своїх позицій, а також охороні державного кордону, до чого почали залучати строковиків. Білоруські війська розміщують в прикордонних з Україною районах деревʼяні муляжі танків для створення видимості присутності. 

"Загроза завдання з території Республіки Білорусь ракетних ударів по території України наразі, на жаль, все ще зберігається", – повідомив Мотузяник.

За його словами, на території Республіки Білорусь є частина російських військ і розгорнуті оперативно-тактичні ракетні комплекси типу "Іскандер". Інформації, що там проводиться мобілізація, немає. 

"Станом на сьогодні згідно з оголошеним курсом білоруської влади створюється так зване південно-оперативне командування, що передбачає збільшення чисельності зс республіки білорусь на понад 20 тисяч. У звязку з цим, там проводиться рекрутингова кампанія. Стосовно мобілізації відомостей немає", - наголосив Мотузяник. 

Нагадаємо, на кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів. Крім того, окупанти влаштовують витоки газу в багатоповерхівках у Луганську для мобілізації чоловіків.

Також Інформатор писав, що війська рф намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.