Головна
Україна
Події
11:42, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти активно торгують краденими запчастинами з бойової техніки. Вони намагаються продати їх або обміняти на алкоголь. Про це повідомляєз посиланням наГоловне управління розвідкиМіноборони. Підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупанти евакуюють для ремонту на територію рф. Під час подорожі, бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металолом, який уже не підлягає ремонту та відновленню. Російські "воїни" знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь. Зважаючи на масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою, командувач військами південного військового округу рф наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів. Нагадаємо,окупанти вкрали списки виборців за 2019 рікдля фейкового референдуму. Крім того,у Бердянську створюють штучні черги за російськими паспортами Такожписав, щоУкраїна отримала доступ до документації щодо будівництва "Кримського моста". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки

Читать на русском
Окупанти намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки

Вони знімають акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням

Російські окупанти активно торгують краденими запчастинами з бойової техніки. Вони намагаються продати їх або обміняти на алкоголь.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.

Підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупанти евакуюють для ремонту на територію рф. Під час подорожі, бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металолом, який уже не підлягає ремонту та відновленню. Російські "воїни" знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь.

Зважаючи на масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою, командувач військами південного військового округу рф наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів.

Нагадаємо, у Херсоні окупанти вкрали списки виборців за 2019 рік для фейкового референдуму. Крім того, у Бердянську створюють штучні черги за російськими паспортами

Також Інформатор писав, що Україна отримала доступ до документації щодо будівництва "Кримського моста".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.