Українці, які втратили роботу, зможуть зберегти пенсію

Читать на русском

Вже зареєстровано відповідний законопроєкт

Читать на русском
Українці, які втратили роботу, зможуть зберегти пенсію

Вже зареєстровано відповідний законопроєкт

В Україні планують ввести новий страховий внесок. Громадяни, які втратили роботу, зможуть зберегти можливість виходу на пенсію.

Про це заявила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, передає Інформатор.

"Вже зареєстровано законопроєкт. Ми вперше даємо можливість людям заплатити за себе страховий внесок. Раніше можна було купити страховий стаж заднім числом, але це було складно. Сьогодні ми спрощуємо цю систему і цифровізуємо її. Буде єдина заява про приєднання і її можна буде подати онлайн", - підкреслила Жолнович.

За її словами, така ініціатива призначається для людей, які втратили роботу в передпенсійному віці. Вони або їхні родичі зможуть оплатити страховий внесок для того, щоб зберегти можливість своєчасного виходу на пенсію.

Нагадаємо, українські біженці можуть отримати пенсію за кордоном. Крім того, ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на виплати для українських родин.

Також Інформатор писав, що куди звертатися, якщо соціальну допомогу не нарахували.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.