З липня профінансували понад 80 розробок на 1,5 млн доларів
Українці подали 820 оборонних розробок через Brave1. Це - єдина платформа для співпраці defense tech компаній, держави та військових, а також інвесторів, волонтерських фондів, медіа і всіх, хто допомагає наближати перемогу через технології.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Розвиваємо defense tech — українці подали 820+ оборонних розробок через Brave1. Маємо морські дрони, роботів, системи РЕБу, автономні турелі та багато інших розробок. Частину з них ви вже бачили в ЗМІ, а про деякі дізнаєтеся після нашої перемоги», - написав він у телеграмі.
За словами Федорова, Brave1 уже об’єднує сотні розробників, новаторів та інженерів, які розвивають defense tech, залучають інвестиції та генерують дохід для економіки. Загалом з липня профінансували понад 80 розробок на 1,5 млн доларів.
«Якщо ви працюєте над проєктами, які наближають перемогу, — долучайтеся до Brave1. Разом зробимо Україну світовим лідером defense tech!», - закликав міністр.
ЕТЕР — це комплекс пеленгаторів, який виявляє ворожі сигнали радіостанцій, дронів та РЕБів. Це допомагає військовим ефективніше виконувати бойові завдання, запускати безпілотники й уражати ворожі позиції.
Про те, що триває тестування технології РЕБу з Brave1 повідомив віцепрем’єрміністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Наприклад, перед запуском дрона бійці перевіряють наявність сигналу ворожого РЕБу, а потім формують безпечний маршрут для «пташки», - написав він в своєму Телеграм-каналі.
І додав, що сам комплекс мобільний та модульний, що дає змогу швидко замінювати пошкоджені компоненти. Зараз розробкою на фронті користуються окремі підрозділи Сил оборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.