“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Реформа не зачепить тих, хто вже отримує пенсію
У 2023 році в Україні збираються запровадити пенсійну реформу. Так, пенсіонери зможуть отримувати аж дві виплати з різних систем. Про це повідомили в уряді України. Як українці зможуть накопичити достойну пенсію?
Внаслідок пенсійної реформи 2023 року кожен пенсіонер зможе отримувати по дві виплати: з Пенсійного фонду та накопичувальної системи, яку запустять у результаті реформи.
Про це повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.
За його словами, пенсійна реформа полягає в тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки. Водночас реформа не зачепить тих, хто вже отримує пенсію, адже щоб отримати другу пенсію, необхідно самостійно накопичити на неї.
Зробити це можна буде з трьох джерел:
"Впровадження обов'язкового пенсійного накопичення та реформа Фондового ринку та ринку капіталів – серед ключових пріоритетів роботи Уряду у 2023 році", – додав Шмигаль.
Кабінет міністрів планував у 2021 році почати впровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що запуск в Україні накопичувальної пенсійної системи в найближчі 10-15 років дозволить залучити інвестиційний ресурс у розмірі до 50 млрд доларів.
У липні 2021 року уряд затвердив Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку як орган ліцензування у системі накопичувального пенсійного забезпечення.
У вересні 2022 року Шмигаль зазначив, що він впевнений в ухваленні найближчим часом законодавства щодо запровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи. При цьому в листопаді 2022 року Верховна Рада відклала розгляд законопроєкту про впровадження накопичувальної пенсійної системи на невизначений строк.
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що наступного року, попри війну, Кабмін проведе індексацію пенсій. Відтак, українські пенсіонери отримають підвищені виплати.
Раніше ми писали, що в грудні минулого року урядом прийнято постанову, згідно якої працівник може достроково вийти на пенсію за станом здоров’я. Для цього повинні бути об’єктивні причини. Що може вплинути на рішення вийти на пенсію раніше?