“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Українці розповіли, які проблеми в Україні їх найбільше непокоять, у списку - низькі зарплати та пенсії, а лідирують війна та корупція
Наразі найбільшою проблемою України, безумовно, є війна. А окрім війни українців понад усе турбує корупція. Більшість громадян України вважають, що боротися з корупцією мають антикорупційні органи, створені після 2014 року.
Про це свідчать результати соцопитування Київського міжнародного інституту соціології, яке проводили з 30 вересня до 13 жовтня. Так, корупція непокоїть 63% українців.
Друга велика проблема - низькі зарплати та пенсії. Також людей, зокрема, турбують:
Більшість опитаних (54%) стверджують, що насамперед боротися з корупцією мають нові антикорупційні органи, створені після 2014 року. Водночас досить багато українців говорять, що до подолання корупції мають докласти сил президент та Офіс Президента (43%), а також такі правоохоронні органи як поліція, СБУ чи прокуратура.
Під час війни українці агресивно борються з проявами корупції. Корупційні скандали практично не затихають, особливі ті, які стосуються незаконних виїздів за кордон чи махінацій із держзакупівлями.
Нардепи запропонували карати за корупційні злочини без урахування строку давності. Відповідний законопроєкт №10100 з'явився на сайті Верховної Ради. Документ пропонує не зупиняти обрахування строку давності за корупційні злочини на час дії воєнного стану в Україні. Це потрібно для того, щоб корупціонери не змогли уникнути покарання навіть після завершення строків давності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.