“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Соціологи опитали 2 500 респондентів
Громадяни України висловлюють практично одноголосну підтримку української армії на тлі повномасштабної російської військової агресії. Відтак, близько 80% українців, попри зниження доходів, жертвували гроші на потреби армії. Також, дев'яносто два відсотки опитаних хочуть, щоб країна приєдналася до ЄС.
Як передає Інформатор, про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Згідно з даними опитування, українці майже одноголосно довіряють Збройним силам України - на рівні 95%, 81% респондентів довіряють Президенту Володимиру Зеленському.Також українці висловлюють довіру Державній службі України з надзвичайних ситуацій – 29%, Нацгвардії – 27% та Силам територіальної оборони – 25%.
Найменше українці довіряють Офісу генерального прокурора – 3%. Також українці демонструють сильну і єдину підтримку інтеграції в Європейський Союз та НАТО. 92% опитаних хочуть, щоб Україна приєдналася до ЄС і 79% хочуть, щоб Україна приєдналася до НАТО. І лише 3% опитаних хотіли б, щоб Україна стала державою-членом Євразійського митного союзу, керованого росією.
«Ці погляди поділяють респонденти по всій країні, включно із півднем і сходом, а регіональні відмінності у підтримці вступу України до ЄС і НАТО, які спостерігалися у попередніх хвилях досліджень, фактично зникли», - сказано в повідомленні.
Опитування проводилося з 2 по 9 серпня 2022 року за допомогою методу комп'ютерної системи телефонних опитувань (CATI) із 2510 завершеними інтерв’ю. Опитування репрезентативне лише для дорослого населення, яке зараз проживає в Україні та користується мобільними телефонами з українськими номерами. Території, які були непідконтрольні уряду України до 24 лютого 2022 року, були виключені з дослідження. Середня похибка для національної вибірки не перевищує +/- 2.2%.
У серпні українці відповіли, наскільки вони впевнені в перемозі України. Як свідчить опитування Соціологічної групи "Рейтинг", абсолютна більшість (93%) впевнені, що Україна зможе відбити напад росії. Близько 60% зазначили, що для перемоги у війні необхідний більше часу: 20% вважають, що необхідно більше року, 40% - півроку-рік. Водночас майже чверть оцінюють необхідний для перемоги час до кількох місяців.
Нагадаємо, російські соціологи фіксують зменшення підтримку війни та приєднання до росії нових територій. Крім того, в Україні ще є люди, які відносять себе до громадян СРСР.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.