Українці можуть змінити реквізити єВідновлення - як це зробити у Дії та ЦНАПі

Для зміни реквізитів заявник повинен мати активні рахунки єВідновлення в одному з банків-партнерів програми

Дія
Зміна реквізитів у програмі єВідновлення

Іноді під час обробки заявок на єВідновлення виникає необхідність змінити банківські реквізити картки. Наприклад, якщо банк відмовив у платежі, картку заблоковано для зарахування коштів чи сталася помилка в реквізитах. Процедура зміни реквізитів залежатиме від того, як була подана заява єВідновлення: через застосунок Дія, портал Дія чи ЦНАП. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України. 

Якщо заява була подана через застосунок Дія, то заявник отримує сповіщення що платіж був відхилений банком та одразу може змінити реквізити в застосунку. Якщо заява була подана через портал Дія, то заявник отримує сповіщення на пошту і йому необхідно авторизуватись на порталі у своєму кабінеті користувача та змінити реквізити у раніше поданій заяві. Якщо заява була подана особисто заявником або законними чи уповноваженими представниками заявника через ЦНАП, то необхідно звернутись в ЦНАП та змінити реквізити. Це може бути будь-який ЦНАП, а не лише той, де ви подавали заяву вперше.

Як змінити реквізити, якщо ви подавали заявку через:

  • застосунок Дія - після відхилення платежу ви одразу отримаєте сповіщення на телефон й зможете швидко оновити реквізити.
  • портал Дія - надійде повідомлення на електронну пошту, далі просто авторизуйтеся в кабінеті користувача та внесіть нові реквізити.


Для зміни реквізитів заявник повинен мати активні рахунки єВідновлення в одному з банків-партнерів програми. Їх перелік переглядайте на сайті програми.

Інколи в заявників виникає потреба змінити банківські реквізити картки єВідновлення, коли банк відмовляє у проведенні платежу. Наприклад, якщо карта була заблокована до зарахування коштів чи в реквізитах була допущена помилка
Інколи в заявників виникає потреба змінити банківські реквізити картки єВідновлення, коли банк відмовляє у проведенні платежу 

Розширення функціоналу програми єВідновлення

Програма єВідновлення запрацювала у травні 2023 року. За цей час 65 тисяч родин отримали кошти для ремонту пошкодженого житла на загальну суму в 7 млрд грн. Також 9 тисяч сімей отримали житлові сертифікати, а 3 тисячі вже реалізували їх та отримали нове житло замість знищеного через російську агресію. Вдосконалюємо сервіси, щоб українці могли зручніше й швидше отримати допомогу. 13 серпня 2024 року функціонал програми єВідновлення отримав два оновлення. 

  • Перше — при заповненні заявки на отримання виплати можуть одразу замовити витяг про несудимість через Дію. Це необхідно для підтвердження, що людина не скоїла злочинів проти національної безпеки. Раніше комісія місцевої влади, яка визначає суму компенсації, самостійно перевіряла інформацію про несудимість громадян. Це могло тривати декілька днів, а іноді й тижнів. Тепер цей процес автоматизовано й час очікування рішення комісії суттєво скорочується. Отримати витяг про несудимість через Дію можна за кілька хвилин, оскільки інформація генерується з реєстрів.
  • Друге — подати заявку на допомогу з єВідновлення можуть законні представники власників пошкодженого житла. Це стосується випадків, коли власник неповнолітній чи недієздатний і має опікуна. Щоб подати заявку, треба звернутися в ЦНАП та надати підтверджувальні документи, що людина є законним представником. Кошти надійдуть на картку єВідновлення, відкриту на ім’я законного представника. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube