«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
МОЗ вже запустив роботу з приватними логістичними фармацевтичними компаніями
Україна знайшла можливість зберігати вакцину від коронавірусу в низьких температурах, як того вимагає виробник.
Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає Інформатор .
«В імунопрофілактиці до цього ніколи не використовувалася температура -80 ° C. Ми підняли наші національні склади, які є в Міністерстві охорони здоров'я, там у нас реально немає умов для зберігання таких вакцин або лікарських засобів саме за температури - 80 ° C. Ми запустили роботу з приватними логістичними фармацевтичними компаніями,і на нас вийшли з комерційними пропозиціями», - заявив Ляшко.
За його словами, можливість «зберігання, логістики, транспортування до пунктів щеплення вакцини за температури -80 ° C» на вітчизняних складах - є.
«Вакцина прилітає на літаку, з машини на склад ми транспортуємо її в термоконтейнері з сухим льодом, потім перенавантажуємо до холодильників, в яких вона може зберігатися тривалий час. Далі ми розраховуємо, як і в якій кількості цю вакцину треба привезти до пункту щеплення. У пункті щеплення вакцина може зберігатися впродовж п'яти днів за температури від +2 до +8 °C.», - пояснив Ляшко.
Нагадаємо, в Україні підписали дорожню карту щодо проведення масової вакцинації від COVID-19. Крім того, в Україні планують створити до 50 центрів вакцинації .
Також Інформатор писав, що уряд виділив 1,3 млрд грн для закупівлі вакцин від COVID-19.