“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
МОЗ вже запустив роботу з приватними логістичними фармацевтичними компаніями
Україна знайшла можливість зберігати вакцину від коронавірусу в низьких температурах, як того вимагає виробник.
Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24", передає Інформатор .
«В імунопрофілактиці до цього ніколи не використовувалася температура -80 ° C. Ми підняли наші національні склади, які є в Міністерстві охорони здоров'я, там у нас реально немає умов для зберігання таких вакцин або лікарських засобів саме за температури - 80 ° C. Ми запустили роботу з приватними логістичними фармацевтичними компаніями,і на нас вийшли з комерційними пропозиціями», - заявив Ляшко.
За його словами, можливість «зберігання, логістики, транспортування до пунктів щеплення вакцини за температури -80 ° C» на вітчизняних складах - є.
«Вакцина прилітає на літаку, з машини на склад ми транспортуємо її в термоконтейнері з сухим льодом, потім перенавантажуємо до холодильників, в яких вона може зберігатися тривалий час. Далі ми розраховуємо, як і в якій кількості цю вакцину треба привезти до пункту щеплення. У пункті щеплення вакцина може зберігатися впродовж п'яти днів за температури від +2 до +8 °C.», - пояснив Ляшко.
Нагадаємо, в Україні підписали дорожню карту щодо проведення масової вакцинації від COVID-19. Крім того, в Україні планують створити до 50 центрів вакцинації .
Також Інформатор писав, що уряд виділив 1,3 млрд грн для закупівлі вакцин від COVID-19.