«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Це 4,25 млрд доларів на день
Втрати України на війні з рашистами становлять близько 2 мільярдів гривень на день. Втрати інфраструктури за місяць війни оцінюються в 119 мільярдів доларів (або 4,25 млрд. доларів на день).
Як передає Інформатор, про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю "НВ", опублікованому 4 квітня.
За його словами, ці втрати ґрунтуються на розрахунках Міністерства фінансів.
"Якщо додати сюди військові втрати та збільшені військові та соціальні витрати, програми підтримки, втрати економіки та підприємств, тоді говоримо про 565 млрд доларів. Навіть не хочу це ділити на дні. Втрати однозначно величезні. Але ми повинні бути оптимістичними, ми відновлюватимемося з такою ж швидкістю. Я в цьому впевнений", - сказав Шмигаль.
Прем'єр також пояснив, як відновлюватиметься економіка. Зокрема це відбуватиметься за рахунок заморожених коштів росії.
"... Заморожені кошти Росії, тобто конфіскація та репарація. Це російське майно та кошти західних партнерів, вже сьогодні ми ведемо переговори про створення фонду відновлення. Ми вже отримали понад $3 млрд. Це перший крок, щоб наповнювати бюджет, виконувати наші зобов'язання "Поки що ми говоримо про щоденні витрати, які має нести держава на оборону, на виконання своїх соціальних зобов'язань, на забезпечення країни харчуванням", - сказав він.
Нагадаємо, раніше Шмигаль повідомив, що втрати України від повномасштабного вторгнення росії перевищили трильйон доларів. У цю суму входять вже завдані збитки інфраструктурі та економіці, а також майбутні втрати у наступні роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.