Міністр цифрової трансформації хвалиться, що це "лише початок"
Віцепрем'єр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров стверджує, що Україна уже має паритет з рф за кількістю дальніх дронів-камікадзе. При цьому виробництво фактично тільки-но почалося. Тобто далі слід очікувати значно кращих результатів.
Про це чиновник розповів в інтерв'ю журналісту Іллі Кабачинському. Відеоверсія розмови опублікована в YouTube на каналі "Дія".
За словами міністра, паритет у ніші умовних "шахедів" вже досягнутий. В Україні наразі близько десятка виробників виготовляють далекобійні дрони-камікадзе.
"Можна виробляти тисячі цих дронів. Уже вироблені тисячі, майже кожного дня десь щось палає на території росії. І це можна масштабувати. За пів року ми наздогнали росію за кількістю... росія повинна розуміти, що ми будемо далі масштабуватися, і ми тільки почали", – сказав він.
Федоров обіцяє, що Україна буде знищувати росіян доти, доки вони продовжуватимуть атакувати країну "цим лайном". До того ж, як каже міністр трансформації, Київ паралельно розробляє новітні методи радіоелектронної боротьби, щоб садити "шахеди" на землю, а не лише збивати.
"Наші партнери також дивляться, як дрони-камікадзе розвантажують системи ППО, і це є викликом для будь-якої системи захисту неба", – зазначив Федоров.
Безпілотники - це те, без чого сучасну війну в Україні уявити абсолютно неможливо. Вони використовуються у цілому ряді видів діяльності, і як основа для атак, і у розвідувальних чи диверсійних цілях. Також дрони є постійним головним болем для рф, адже регулярно атакують об'єкти на території країни-агресорки.
Спочатку Україна значно перевищувала росію в кількості та якості дронів. Однак згодом москва оговталася та почала закуповувати та виробляти тисячі одиниць тих же "шахедів". Та зараз і Київ активно розвиває власне дронобудування, а в Кабміні обіцяють посилення цього процесу.
Розв'язка на перетині вулиць Полярної та Богатирської у Києві будується швидкими темпами - вже зведено два шляхопроводи довжиною по 125 метрів, бетонуються суцільні плити. Якими будуть наступні кроки, і коли відкриють проїзд, розповідає інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.