Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Важке озброєння наша країна не отримає
Парламент Болгарії затвердив список першої військової допомоги Україні. Список засекречений. Однак урядовці заявили, що йдеться про легке озброєння та боєприпаси.
Про це пише видання Reuters. Виконувач обов'язків міністра оборони країни Дімітар Стоянов заявив, що Болгарія не може дозволити собі відправити свої зенітно-ракетні комплекси російського виробництва або винищувачі МіГ-19 та Су-25, які потрібні Києву.
"Мій підхід був консервативним, тому що мені потрібно забезпечити обороноздатність Болгарії. Допомога повністю відповідає пріоритетам України, але ми не надсилаємо ні системи С-300, ні літаки МіГ-29 чи СУ-25", - сказав Стоянов.
Видання зазначає, що хоча Болгарія не відправляла зброю Україні, її виробники зброї досягли різкого збільшення експорту. Наприклад, у серпні країна схвалила угоди щодо експорту зброї на 540 мільйонів доларів. Більшість із них призначалася для Польщі — одного з ключових вузлів для відправки зброї в Україну. Як пише "Мілітарний" з посиланням на міністра економіки та промисловості Болгарії Нікола Стоянова, у рамках оборонної допомоги Болгарія передасть Україні стрілецьку зброю та боєприпаси. За його словами, танки, ймовірно, наша країна не отримає.
На початку листопада парламент Болгарії проголосував за направлення Україні важкої зброї. Хоча раніше в Міноборони Болгарії заявляли, що їхня країна не передає Україні зброю для захисту від російської агресії через те, що боїться послабити власну обороноздатність. За словами Стоянова, в Болгарії серйозна проблема з обслуговуванням обладнання, і великий його відсоток несправний. Він також заявив, що до його міністерства надходили сигнали з України про необхідність надання зброї.
Нагадаємо, Словаччина відправить Україні близько 300 генераторів. Крім того, Чехія надасть Україні 2 мільйони євро.
Також Інформатор писав, що Німеччина передала Україні пакет військової допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.