Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Найбільше зауважень стосується пункту щодо боротьби із корупцією
На шляху вступу до ЄС Україна поки що виконала лише чотири із семи необхідних критеріїв для майбутнього вступу. Єврокомісія оцінила готовність України й пояснила, що має зауваження щодо пунктів про боротьбу з корупцією, вплив олігархів та недосконалого законодавства щодо нацменшин.
Про зауваження Єврокомісії щодо вступу України до ЄС йдеться у матеріалах, які у своє розпорядження отримали журналісти "Радіо Свободи". Відомо, що виконаними критеріями вважаються всі, що стосувалися сфери правосуддя.
Єврокомісія вважає виконаними чотири критерії. Йдеться про такі пункти:
Європейська комісія вважає, що Україна не виконала три необхідні критерії, або виконала їх частково. Без цих критеріїв вступ до ЄС поки відбутися не може.
Україна подала заявку на вступ до Європейського Союзу 28 лютого 2022 року, невдовзі після початку російського вторгнення. 23 червня 2022 року Європейська Рада надала Україні статус кандидата на вступ.
Щоб стати членом ЄС, країна повинна виконати ряд критеріїв, які стосуються верховенства права, демократії, верховенства закону та ринкової економіки. Україна висловила намір виконати ці рекомендації, і Європейська комісія буде відстежувати їх виконання.
Європейська комісія планує представити свій висновок щодо заявки України на вступ до ЄС до кінця 2023 року. Якщо висновок буде позитивним - Україна розпочне переговори про вступ. Ці переговори можуть тривати кілька років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.