“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Людей просять утриматися від публічних коментарів на цю тему
Україна веде складні переговори щодо евакуації з "Азовсталі" в обмін на полонених росіян. Йдеться про 38 тяжко поранених бійців.
Про це повідомила міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Інформатор.
"Публічні коментарі деяких політиків, журналістів та громадських діячів про зміст переговорів не лише дезінформують та дезорієнтують суспільство, а й шкодять переговорному процесу. Я дуже прошу. Мова про життя людей. Утримайтеся від коментарів про те, чого ви не знаєте. Прошу бути відповідальними та не заважати", - заявила Верещук.
Наразі українська сторона веде переговори лише про 38 важкопоранених (лежачих) бійців.
"Працюємо покроково. Обмінюємо 38 важких, потім рухатимемося далі. Наразі немає переговорів про обмін 500 або 600 осіб, про що повідомляють ЗМІ. Тільки реалістичність і тверезість думок та дій дасть результат", - наголосила Верещук.
Нагадаємо, Папа Римський зустрівся із дружинами бійців полку «Азов», які мужньо захищають Маріуполь. Крім того, у Маріуполі до кінця року від хвороб може померти понад 10 тисяч людей, місту потрібна повна евакуація.
Також Інформатор писав, що мешканців Маріуполя просять не пити воду з крана.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел