"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Це дозволить запобігти насильству
Український парламент ратифікував Стамбульську конвенцію для боротьби з домашнім насильством. Це дозволить захистити постраждалих та притягнути до відповідальності винних.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, передає Інформатор.
Парламент підтримав ратифікацію Стамбульскої конвенції (про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству). За - 259 голосів, проти лише тільки 8 голосів. Стамбульська конвенція має декілька важливих переваг:
Її ратифікація немає жодного відношення до традиційного сімейного устрою, не потребує змін до Конституції чи іншого законодавства у частині сімейної політики. Це документ винятково про захист усіх від домашнього насильства
Зазначимо, Стамбульська конвенція — це міжнародна угода Ради Європи проти насильства над жінками та в сім'ї. Відкрита для підписання з 11 травня 2011 року у Стамбулі, Туреччина. Підписана 46 країнами та Європейським союзом. Згідно з дослідженнями, 67% жінок в Україні зазнавали психологічного, фізичного чи сексуального насильства з боку партнера чи інших осіб, починаючи з 15-річного віку. Найчастіше винуватцями насильства є статеві партнери.
Нагадаємо, у Молдові ратифікували Стамбульську конвенцію про боротьбу з гендерним насильством. Крім того, петиція про ратифікацію Стамбульської конвенції повторно набрала 25 тисяч підписів.
Також Інформатор писав, як отримати допомогу жінкам та дівчатам, які постраждали від війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.