“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Санкції полягають у заморожуванні активів та забороні на в'їзд до Євросоюзу
Україна, Чорногорія, Албанія та Норвегія приєдналися до рішення Євросоюзу щодо продовження санкцій проти Росії за окупацію Криму.
Про це йдеться у заяві Ради Європи, – передає Інформатор. .
Країни підтримали рішення Ради ЄС щодо запровадження санкцій проти 8 росіян за підрив територіальної цілісності України. У списку судді, прокурори та силовики — відповідальні за виконання законодавства РФ в окупованому Криму та Севастополі.
«11 жовтня Рада ЄС ухвалила рішення (CFSP) 2021/1792, що доповнює рішення 2014/145 CFSP (спільна зарубіжна політика та політика у сфері безпеки ЄС). Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, країна Європейської зони вільної торгівлі Норвегія, член Європейського економічного простору, а також Україна приєдналися до цього рішення Ради ЄС», - йдеться у повідомленні.
Документ зазначає, що ці треті країни зобов'язалися привести національну політику у відповідність до цього рішення. Європейський Союз прийняв до уваги ці зобов'язання та привітав їх.
Зазначимо, санкції ЄС за підрив територіальної цілісності України наразі поширюються на 185 осіб. Їм забороняється в'їзд до Євросоюзу, а їхні активи заморожуються.
Нагадаємо, комітет Генасамблеї ООН підтримала нову резолюцію щодо ситуації в окупованому Криму. Окрім того, в окупованому Криму активістку оштрафували за відсутність російського паспорта .
Також Інформатор писав, що Росія незаконно привласнила понад чотири тисячі історичних пам'яток у Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .